Новини з 1996 року

Крім кулінарії, вихованців Кременчуцької колонії навчатимуть водінню. ФОТО

Людмила Скачко 14 серпня 2019 13:40 158 0

Вчора, 13 серпня, в Кременчуцькій виховній колонії розпочалися короткострокові курси водіння транспортних засобів.

Вихованці колонії за фінансової підтримки Всеукраїнської громадської організації "Євроінтеграція" тепер мають змогу відвідувати короткострокові курси для водіїв.

Як повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька, хлопців навчатиме інструктор автошколи "СІЮЖ" Сергій Бутенко.

 

 

Відповідно до змісту та обсягу програми, передбачене вивчення теоретичного матеріалу (правила дорожнього руху, складові частини транспортного засобу),  а в подальшому і практичні заняття (вміння розпочинати  рух та зупинятися, рухатися з мінімальною швидкістю, виконувати маневри). 

Оволодіваючи знаннями будови автомобіля або мотоцикла, вихованці навчаться в подальшому більш сміливо сідати за руль, правильно виконувати вправи та бути повноцінними учасниками дорожнього руху.

"Курс відкрили в рамках Школи підготовки до звільнення та з метою допомогти підліткам навчитися бути впевненими в собі, ставити перед собою мету та йти до неї", - зазначив начальник колонії Олександр Сайко.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 260 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 359 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 503 0