Новини з 1996 року

КП «ШРБУ» у 2019 відремонтує у Кременчуці рекордну кількість доріг. Якщо до цього нікого не посадять

Олександр Курилов 21 листопад 2018 10:56 341 0

Кременчуцьке комунальне підприємство "Шляхове ремонтно-будівельне управління" оголошує про рекордні плани з ремонту доріг міста,  що має відбутися наступного року.

За цими планами, які оприлюднені в проекті рішення чергової сесії міськради з назвою  «Про затвердження Програми утримання та поточного ремонту  вулично-шляхової мережі та внутрішньоквартальних проходів і проїздів м. Кременчука  та розвиток матеріально-технічної бази КП "КПС ШРБУ" на 2019 рік», мова йде про таке.

У 2019 році адміністрація КП «ШРБУ» обіцяє спочатку зняти 200 тисяч квадратних метрів старого  асфальту з вулиць міста, для чого є дві  фрези Wirtgen, а натомість покласти новий - товщиною 5 сантиметрів.

Також у комунальному підприємстві обіцяють відремонтувати тисячу квадратних метрів тротуарів міста та засипати пару вулиць Кременчука, де ніколи асфальту не було, відходами  холодного фрезерування.

Загальний кошторис обіцяного ремонту на наступний рік – майже 93 мільйони гривень, і це в порівнянні з 2018 роком означатиме рекордні показники.

У 2018-му через відсутність коштів у міському бюджеті відремонтовано доріг на суму до 55 мільйонів гривень і третина цього ремонту проведена за рахунок кредитних коштів, за які потрібно ще розрахуватися.

Далі можна було б розписувати, що адміністрація КП «ШРБУ» запланувала купити два самоскиди вантажопідйомністю 20 тонн та ще один – вантажопідйомністю 5-6 тонн.

Також на комунальному підприємстві запланували купити собі екскаватор за 2,1 мільйона гривень.

Однак гірше, що незрозуміло, хто саме цим займатиметься.

Як повідомляють з Октябрського суду Полтави, сьогодні на кременчуцькому комунальному підприємстві «ШРБУ» нелегкі часи.

Й остання ухвала цього суду каже таке:

«Досудовим розслідуванням встановлено, що з метою протиправного заволодіння бюджетними коштами службові особи КП "Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління" (код ЄДРПОУ 03332033) попередньо вступили у змову зі службовими особами ТОВ "Торговий Дім БІОІЛ" (код ЄДРПОУ 36565962, юридична адреса: Черкаська область, м. Чигирин, вул. Грушевського, буд. 16а).

Відповідно до отриманої інформації, КП "Кременчуцьке ПС ШРБУ" протягом березня-липня 2017 року уклало з ТОВ "ТД БІОІЛ" чотири угоди на постачання бітуму марки БНД 70/100 на загальну суму близько 52 млн грн.

При цьому з метою перемоги в оголошених КП "Кременчуцьке ПС ШРБУ" тендерах ТОВ "ТД БІОІЛ" застосовувало протиправний механізм, який полягав у оголошенні цінової пропозиції нижче економічно обґрунтованого рівня з подальшим підвищенням ціни поставки товару на підставі експертних висновків Черкаської торгово-промислової палати щодо фактичної ціни даного виду товару.

Також встановлено, що для реалізації злочинного задуму службові особи ТОВ "ТД БІОІЛ" частину вказаних бюджетних грошових коштів у сумі понад 3,5 млн грн конвертували в готівку через фіктивне підприємство ТОВ "Транснафтогруп" (код ЄДРПОУ 40381494, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, буд. 50б, офіс. 20), що входить до складу транзитно-конвертаційної групи підприємств.

Наявні дані свідчать про те, що фактично КП Кременчуцьке ПС ШРБУ недоотримало бітуму на суму, яка конвертована в готівку, але при цьому його службові особи оформили отримання повного обсягу замовлення, чим нанесли шкоду даній бюджетній установі на суму понад 3,5 млн грн.

Крім цього, встановлено, що й на даний час представники тендерного комітету КП "Кременчуцьке ПС ШРБУ" систематично займаються сприянням у змові між учасниками тендерів, які були вже проведені протягом 2018 року, які проводяться зазначеним комунальним підприємством, спотворюючи умови для перемоги комерційних структур, з якими в них встановлені корупційні стосунки, що підтверджується отриманими матеріалами в рамках проведених НСРД…»

Останнє, про що слід запитати, – якщо поліцейські в цьому випадку праві, а під час ремонту доріг у Кременчуці справді економили на бітумі й наекономили на ньому 3,5 мільйона, то як довго стоятимуть недавно відремонтовані дороги?

На фото – міський голова Кременчука Малецький спілкується з пересічними працівниками КП «ШРБУ»

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись