Новини з 1996 року

КП "КТУ" придбає собі крутий легковий автомобіль. Пропонує за нього майже півмільйона гривень!

Валерія Макряшина 20 лютого 2021 09:30 1037 0

Комунальне підприємство «Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я.Левітана» за спрощеною процедурою збирається придбати шикарний легковий автомобіль, вартістю сотні тисяч гривень.

Тендер був оприлюднений на сайті відкритих закупівель Prozorro вчора, 19 лютого. 

 

 

Відповідно до нього, підприємство хоче купити автомобіль певної марки - Ford Fusion (див. головне фото), сірого кольору, але не новий, а бувший у використанні з пробігом не більше 80 тис. км. За нього тролейбусники хочуть віддати 495 тисяч гривень.

 

 

Автівка має бути не бита, без слідів зносу, подряпин та сколів тощо. Крім того, вона повинна бути не старою, а як мінімум 2016 року випуску. У салоні мають бути сидіння із підігрівом, щоб комусь не було холодно, камера заднього виду, кондиціонер і бортовий комп'ютер, а також кольоровий багатофункціональний дисплей й сигналізація. 

Ось такі апетити в наших кременчуцьких комунальників, які чи не кожного року оновлюють свій так званий службовий автопарк, купуючи легкові автомобілі, при цьому (в окремих випадках), маючи свої власні транспортні засоби. Та ще дивно, що купують ці автівки з переплатою, а інколи зі значною.