Новини з 1996 року

КП "Кременчук Інвест" не вистачило коштів на литовську делегацію, що приїжджала на початку травня

Ксенія Омельченко 20 липня 2018 12:25 737 0

Прохання директора комунального підприємства "Кременчук Інвест" про виділення додаткових коштів у розмірі 17 563 грн розглянули сьогодні в міськраді на засіданні депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку.

Як виявилося, під час проведення Міжнародного бізнес-форуму в Кременчуці 10-11 травня підприємство витратило певну суму коштів, яка перевищувала суму, виділену міськрадою завчасно. Тож було підготовлено рішення про перерозподіл коштів на користь підприємства.

Такий факт заборгованості здивував депутата Олександра Плескуна, який був головуючим на комісії.

На його запитання, як підприємство планує свої витрати, представники відповіли, що витрати на форум було розраховано ще на початку року, однак "їм було недодано 115 тис".

Слово "недодано" ще більше здивувало й навіть обурило депутата:

"Є можливості бюджету й ви повинні в них входити. Я зараз розумію, що ви, незалежно від того, скільки вам виділили, все одно продовжуєте свою лінію і витрачаєте ті кошти, які вам не виділяли. А зараз просите вам перерозподілити. А завтра ще прийдете з новою сумою. І вам ще додатково давати?"

Депутат також зауважив, що КП "Кременчук Інвест" до такої самодіяльності не мав права вдаватися. І якщо в них була потреба в збільшенні коштів, то вони мали звернутися завчасно, а не по факту.

На що представники підприємства відповіли, що звернулися вони не зараз, а ще 18 травня, тобто майже одразу після форуму.

"Ми не вклалися лише в 17 тисяч, а міропріятіє все обійшлося у 275 тисяч. То це й не дуже така сума..." - зазначила одна з представниць КП "Кременчук Інвест".

Далі стало відомо, що спочатку планувалося витратити на прийом делегації 180 тис. грн, потім підприємство вклало у форум ще "своїх" 50 тис. грн.

Депутат вкотре запитав, чому ж не можна було звернутися за додатковою сумою завчасно і чому не можна було все запланувати, на що отримав лаконічну відповіть: "Це дуже важко".

Погодитися з думкою депутата, що все ж таки планувати треба й це не "дуже важко", представниці, схоже, так і не змогли. Адже одразу видали, що спочатку була інформація про делегацію у складі 4 людей, але потім, за кілька днів до форуму, їм надійшов лист, що учасників шестеро. Олександр Плескун вказав, що саме тоді й треба було з відповідним листом звертатися, а не тепер - "три місяці спустя".

Зрештою, зауважень від інших членів комісії представники КП "Кременчук Інвест" не отримали, тож рішення про перерозподіл було прийнято.

Цікавим залишилося питання: чому на два дні перебування іноземців у Кременчуці з бюджету міста було виділено по 45 тис. грн, а коли їх стало шестеро - витрати на кожного зросли майже до 46 тис. грн.


Читайте також: Старих інвесторів вже кинули. Дайте нових. У Кременчуці - безнадійний форум з дармовим обідом

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 643 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 840 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1200 0