Новини з 1996 року

КП «Кременчукводоканал» повідомляє про чергове подорожчання вартості води. Через взяті кредити

Олександр Курилов 25 серпня 2019 14:38 556 0

Адміністрація комунального підприємства "Кременчукводоканал» оприлюднила радісне для себе повідомлення про те що - ...4 вересня на підприємстві буде проведено слухання відкритого обговорення проектів постанов НКРЕКП щодо встановлення (коригування) тарифів на 2019 рік.

Тарифи буде підвищено (відкореговано) через затвердження нової інвестиційної програми «Кременчукводоканалу» на 2019 рік.

Й мова тут про те, що «…16.08.2019  оприлюднено Проєкт постанови НКРЕКП "Про схвалення інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2019 рік", обґрунтування та матеріали, протокол обговорення

Сама інвестиційна кременчуцька програма знаходиться серед документів НКРЕКП за цим посиланням http://www.nerc.gov.ua/?id=43564

Однак, головне там , не в підписах керівників Кременчукводоканалу, а в самій програмі, вартість якої складає 24 мільйона гривень.

І 12,2 мільйона гривень в цьому оприлюдненому переліку річних витрат – це ніякі не інвестиції, за які будуть перекладати труби чи купувати насоси.

Половина кременчуцької інвестиційної програми – це повернення кредитів (тіла кредиту – річна сума) взятих невідомо ким й невідомо коли, якраз на суму в 12,2 мільйона гривень.

Й слід розуміти так, що саме на цю суму тарифи і збільшаться й розрахунок буде дуже простим для директора комунального підприємства Віктора Солодяшкіна.

Тут і до бабки не ходи – але береться річна «інвестиційна» сума виплат невідомих кременчужанам кредитів, які жителі міста платять вже 10 років і сім ще років платити по ним залишилося.

Тож беремо ці 12,2 мільйона гривень, ділимо їх на кількість перекачених кубів води за рік, додаємо сюди можливий відсоток інфляції й легким розчерком пера отримуємо подорожчання водопостачання та водозабезпечення за один куб як мінімум у 15 відсотків.

Насправді – буде більше, бо нам розкажуть що подорожчала електрика та подорожчали дрова для опалення будівлі «Кременчукводоканалу» взимку.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»: у Кременчуці нагородили кращих читців віршів Т.Шевченка. ФОТО 97 0
Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 149 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3882 2