Новини з 1996 року

КП «Кременчукводоканал» купив туалетного паперу з посудом та милом на 800 тисяч гривень

Олександр Курилов 13 лютого 2017 15:56 1228 0

Адміністрація КП «Кременчукводоканал» повідомляє про успішне вирішення проблем гігієни на підприємстві та закупівлі канцелярських товарів, на що спрямували 800 тисяч гривень з отриманих платежів, у тім числі й плати мешканців міста за воду.  Про самі витрати повідомляється в системі тендерних закупівель «Прозорро».

Відповідно, проблему чистих рук на комунальному підприємстві розділили на чотири платежі, по 200 тисяч гривень кожен, і керівникам «Кременчукводоканалу» вдалося купити таке.

Для поповнення обігу офісного приладдя КП «Кременчукводоканал» придбало 3 тисячі кулькових ручок та олівців.

Також на 200 тисяч гривень закуплено 3 тисячі предметів для чищення – мило та спеціальні засоби зразка «Гала».

Одночасно після миття рук та ніг їх потрібно чимось витерти, й для цього на 200 тисяч гривень закуплено: туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук, серветки – 3 тисячі предметів.

Останній, четвертий господарчий платіж водоканальців стосується вже посуду в кількості 3 тисяч предметів, для вживання їжі.  Тож на кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування теж витрачено ще 200 тисяч гривень.

Якщо додати січневий платіж перед цим за  взяття в оренду спеціального автобуса разом з водієм на 650 тисяч гривень, то навряд чи в кого підніметься рука, аби заявити, що наш «Кременчукводоканал»  - підприємство глибоко збиткове з боргами в 19 мільйонів гривень.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1613 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1693 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1609 0