Новини з 1996 року

КП «Благоустрій Кременчука» купило чотири тракторці «Шифінг» з переплатою в 400 тисяч грн. Фото

Олександр Курилов 22 серпня 2017 16:52 336 0

Комунальне підприємство «Благоустрій Кременчука» поповнилося чотирма китайськими тракторцями фірми «Шифінг» (торгова марка «Фотон»).

За тим, що повідомляється, – тракторці купили в київського ТОВ «Укравтозапчастина» за 1,885 млн грн.

Дешевшу пропозицію при цьому – купити стільки ж тракторів у Луцької фірми ТЕХНОСТАНДАРТ ЛТД, за якою вартість придбання мала б складати  1,475 мільйона гривень, - відкинуто.

Офіційне пояснення з цього приводу – вибір у бік дорожчого продавця випав, бо в дешевшого учасника не було копії паспорта на трактор SH 504C. Також у дешевшого продавця є дозвіл на торгівлю тракторами, але не надано дозвіл на ліцензування такого виду діяльності. Тобто дозволу на дозвіл ця фірма не надала.

Про що слід додати – такі китайські тракторці із закритою кабіною потужністю 50 кінських сил коштують в Україні по 310970 гривень. Тож зрозуміти, наскільки великою є переплата, можна, якщо цю вартість помножити на кількість куплених тракторців. А їх чотири. Й за тим, що купили, вийшло дорого, як космічні кораблі, а не трактори.

Останнє - за тим, що можна побачити на фото: тракторцями збиратимуть сіно, прибиратимуть невеликий сніг і  розсипатимуть пісок.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись