Новини з 1996 року

Кошти на тепло для Кременчуцької райлікарні витратили на благоустрій для депутатів? Хворі замерзають

Олександр Курилов 06 листопад 2018 12:41 494 0

Кременчуцькі газовики відключили котельню Кременчуцької районної лікарні від тепла й тепер хворі, які потрапили в цей медичний заклад, замерзають. Про те, що справді в палатах дуже холодно, повідомляє головний лікар ЦРЛ Марія Ігнатчук.

За її словами, теплопостачання в районну лікарню в опалювальний сезон 2018-2019 не подавалося взагалі через борги газовикам, які складають близько одного мільйона гривень. Кошти мали б перерахувати об'єднані територіальні громади, однак не роблять цього.

Інше, про що розповідає ЗМІ Марія Ігнатчук, її начальство, й слід так розуміти, що мова йде про голову Кременчуцької райради Андрія Дрофу, вирішує це питання з громадами.

Як вирішує? Отак і вирішує - тепла не було й немає. 

А далі ж слід сказати про причину, за якої сільські громади не поспішають рятувати районну лікарню. Й слід так розуміти, що в керівників цих громад теж є очі й вони бачать, у що саме вкладають кошти в Кременчуцькій районній раді.

А в останній сьогодні триває «будівництво століття», яке називається «виконання робіт з капітального ремонту благоустрою внутрішнього двору Кременчуцької районної ради (заміна, встановлення нових малих архітектурних форм: воріт, навісу, лавок, урн).

І коштує все це 630 тисяч гривень, або більше половини суми, яку слід сплатити, аби в районній лікарні було тепло.

Але тут є питання вибору й воно звучить так: що важливіше - тепло в районній лікарні чи альтанки, навіси… для депутатів. І слід сказати, що хворі тут програють, бо депутати Кременчуцької районної ради все-таки важливіші.  

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись