Новини з 1996 року

Корупційний покер міської влади. Епізод 4.2. Прокуратура поки що захищає Бокована та надає недостовірні дані. ДОКУМЕНТ

Андрій Михайленко 07 березня 2016 10:36 1115 0

Працівники Феміди не будуть складати на депутата міськради протокол про адміністративне правопорушення, пов'язаного з корупцією, через те що не бачать у його діях приватного інтересу. Останній же лежить на поверхні.

Програма Плюс уже повідомляла про те, що депутати міськради подали до місцевої прокуратури заяву на свого колегу Бокована, оскільки в діях останнього побачили реальний конфлікт інтересів під час голосування 23 грудня 2015 року за земельні питання.

Логіка заявників Оксани Піддубної, Ганни Павленко та громадського діяча Леоніда Харченка була простою.

Пан Бокован голосував та просив голосувати під час другої сесії міськради за земельні питання, в які було включено пункти по підприємствах "Томс" та "Апілак". Дані підприємства або ж є власністю нардепа Шаповалова, або ж записані на його сестру Ірину Мовчан. На момент голосування депутат Бокован був помічником народного депутата Юрія Шаповалова на платних засадах, а відтак числиться при апараті Верховної Ради. 

Головним же доводом було вказано те, що відповідно до частини 3 статті 34 Закону України "Про статус народного депутата України" саме Шаповалов вирішує, чи буде пан Бокован його помічником на платних засадах взагалі та скільки отримуватиме заробітної плати як працівник апарату Верховної Ради

Дана обставина Законом України "Про запобігання корупції" (стаття 1) трактується як приватний інтерес, який у прокуратурі проігнорували. Приватний інтерес є ключовим у питанні наявності реального конфлікту інтересу в діях героя цієї статті, оскільки впливав на неупередженість прийняття ним рішень у міськраді.

"Наявність будь-якого майнового чи немайнового інтересу Бокована М.В. не вбачається",  - тільки й написав місцевий прокурор Скрипка Піддубній, Павленко та Харченку. Отримана відповідь з апарату Верховної Ради спростовує дане твердження прокурора.

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаПригоди КременчукаКорупція

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 477 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1207 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 905 0