Новини з 1996 року

Корупція в роті "Кременчук". Епізод 5. Активісти через суд змушують облпрокуратуру розслідувати злочини командира Беркелі. ДОКУМЕНТ

Андрій Михайленко 13 листопад 2015 13:07 1378 0

Про це стало відомо зі скарги на бездіяльність прокурора області, яку подано до Октябрського районного суду міста Полтави. Скаргу до суду подано координатором партії "Воля" у Кременчуці, громадським діячем Ольгою Тіщенко.

У даній скарзі пані Тіщенко просить суд зобов'язати прокурора області розпочати кримінальне провадження за фактом вчинення злочинів службовою особою - командиром роти ПСМОП "Кременчук" Беркелею О.В.

Причиною звернення активістки до суду стало те, що станом на 9 листопада облпрокуратура так і не внесла до Єдиного реєстру досудових рослідувань інформацію по поданому ще 22 жовтня повідомленню про вчинення злочинів.

Нагадаємо, що причиною звернення активістів "ВОЛІ" до органів прокуратури став цикл публікацій нашого видання "Корупція в роті "Кременчук", де ми опублікували інформацію про виявлені факти зловживання службовим становищем та привласнення ввіреного майна, отриманого від волонтерів. 

За інформацією, яку було отримано раніше, в 2014 році прокуратура Полтавської області вже розслідувала факт підробки документів при працевлаштуванні особи, яка попередньо мала судимість, на службу в ПСМОП "Кременчук". Але результати розслідуваної справи невідомі.

Причину відсутності результатів по вказаному кримінальному провадженню можна пов'язувати з корупційною діяльністю тодішнього прокурора області Яна Стрелюка.

З даної теми читайте також:

Корупція в роті "Кременчук". Епізод 1. Безпілотники та тепловізори для полювання та рибалки - не для АТО. ВІДЕОсвідчення

Корупція в роті "Кременчук". Епізод 2. Підробка документів. Контроль за зброєю відсутній?

Корупція в роті "Кременчук". Епізод 2.1. Захарченко обіцяє перевірити як до рук цивільного потрапив автомат

Корупція в роті "Кременчук". Епізод 3. Сумніви щодо бою із сепаратистами 3 вересня 2014 року під Трьохізбєнкою. ВІДЕОдоказ

Корупція в роті "Кременчук". Епізод 4. На командира роти Беркелю написали заяву про вчинення злочину. ДОКУМЕНТ

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаПолітика Кременчукарота Кременчук

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1037 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1915 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 895 0