Новини з 1996 року

Корупція в роті "Кременчук". Епізод 4. На командира роти Беркелю написали заяву про вчинення злочину. ДОКУМЕНТ

Андрій Михайленко 28 жовтня 2015 13:16 1916 2

Наслідком наших публікацій щодо виявлених у роті міліції "Кременчук" порушень закону стало звернення громадського діяча міста Ольги Тіщенко до міської прокуратури із заявою про вчинення командиром роти Олегом Беркелею низки злочинів. Про це йдеться в копії даного документа, що опинився в розпорядженні редакції.

Пані Тіщенко вважає, що міліціонер вчинив низку службових злочинів, серед яких: підробка документів, зловживання своїм службовим становищем та протиправне заволодіння ввіреним майном.

Нагадаємо, що наше видання вже здійснювало висвітлення фактів протиправних дій у вказаному підрозділі:

- Корупція в роті "Кременчук". Епізод 1. Безпілотники та тепловізори для полювання та рибалки  - не для АТО. ВІДЕОсвідчення

- Корупція в роті "Кременчук". Епізод 2. Підробка документів. Контроль за зброєю відсутній?

- Корупція в роті "Кремечнук". Епізод 2.1. Захарченко обіцяє перевірити як до рук цивільного потрапив автомат

- Корупція в роті "Кремечнук". Епізод 3. Сумніви щодо бою із сепаратистами 3 вересня 2014 року під Трьохізбєнкою. ВІДЕОдоказ

Редакція вважає, що для працівників не матиме складності розпочати кримінальне провадження по факту підробки документів при працевлаштуванні громадянина Б. на службу в роту "Кременчук" в 2014 році. Докази, здобуті в ході даного провадження, також будуть доказовою базою при з'ясуванні деталей потрапляння до рук цивільної особи службової зброї міліції (автомат АК).

 


 

 

 

Теги: Підтримка оборониАТОПригоди КременчукаРезонанс Кременчукарота Кременчук

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Правосуддя 02.11.2015 12:43

Судячі з кількості переглядів статей в Программі плюс, то Ви "дуже" популярна газета, а все тому, що в місті вона вважається жовтою пресою , яку ніхто не читає і коментують все тіж самі коментатори, які мабуть цей бруд і розповідають газетам для таких статей) аж смішно!

Леха Карамазов 29.10.2015 18:01

Цікаво звідкіля ьаки беруться? Взагалі звідки взявся цей пан? Якщо на плосаду командира його запропонував майдан, то хто його бачив на майдані? Чим він заслугував на таку довіру -неосвічений, неумний, жадібний? Чому люди, які дійсно готові були відатти життя за Україну віддали його невагаючись так і залишились невідомими, а ця потвора портить повітря своїм смрадним повітрям надуваючи щоки від пихи та хизуючись наградним пістолетом? Своїм прикладов він відбиває у юних хлопців бажання служити, свме служити а не використовувати свою посаду на власне збагачення. За таких комадирів ми намагаємось створити нову поліцію. Створення нової поліції починається не з заміни фуражок, але з заміни мізків під цією фуражкою (за умови їх наявності). Саме Беркеля та подібні до нього будуть лакмусовим паперцем реформ, і якщо вони залишаться на своїх місцях - реформи закінчились не почавшись. І тоді треба все починати знову.