Новини з 1996 року

Корупція для депутата – не біда. Кременчуцький корупційний скандал родини Проценків

Олександр Курилов 23 червня 2016 13:44 658 0

Кременчуцький міський виконавчий комітет досяг рекордних висот у кількості чиновників, яких були притягнуто до відповідальності, згідно із Законом України «Про запобігання корупції».

Тож якщо в інших міста таких корумпованих чиновників по одному чи по два на тамтешні міськвиконкоми, то у нас таких – одразу троє.

Причому до відповідальності корумпованих підлеглих міський голова Кременчука Віталій Малецький не притягатиме.

Це позачергова сесія міськради сьогодні й оприлюднені депутатські запити. Один з таких від представника партії «Укроп» Оксани Піддубної щодо депутата міськради й заступника керівника Крюківської районної адміністрації Зінаїди Проценко.

Депутата міськради Зінаїду Проценко покарано рішенням суду за дії, які порушують антикорупційне законодавство, й обранець партії міськвиконкому з назвою «Поруч» уже заплатила штраф.

Запит депутата міськради Оксани Піддубної: штраф – це ще не все. Відповідно до законодавства, порушниця має бути позбавлена депутатства в міськраді, а на її місце повинна зайти нова людина.

Звідси й усі дебати в залі – чи повинен міський голова Кременчука Віталій Малецький якось боротися з корупцією в мерії й хоча б для очей інколи говорити своїм підлеглим, аби ті вели себе по-людськи.

Однак це лише одна точка зору від опозиційного депутата з «Укропу». Є  й протилежна від представників самого міськвиконкому, зокрема його юридичного управління.

І мова тут – якщо суд сам не позбавив корупціонера депутатського звання, то робити цього не може ніхто.

Загалом дебати з цього приводу на нинішній сесії цікаві. Рішення – позбавляти пані Проценко депутатського звання за те, що вляпалася у корупційний скандал, – депутати не будуть.

Причина, як на репортера, в одному – міський голова Малецький показує всім кременчужанам, що своїх він не здає.

Відносно депутата міськради й заступника керівника Крюківської адміністрації, то її не покарають щонайменше через дві причини.

Перша – підлегла чиновниця є дружиною восьмого віце-мера Кременчука Руслана Проценка. А другий аргумент – уже родичі самого Руслана Проценка є бойовим загоном партії міськвиконкому «Поруч», який є нині противагою для тих же опозиційних до мерії депутатів з фракції «Укроп».

Що буде з цього приводу у «сухому залишку» - відомо. Кременчук під уважним керівництвом нинішнього міського голови займає першість з кількості корупціонерів у міській владі й жодній Полтаві наші корупційні досягнення навіть не снилися.

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 332 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 694 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 544 0