Новини з 1996 року

Корупція — чи є вона? Документацію на будівництво адмінбудівлі Нацгвардії в Кременчуці перевірять

Валерія Макряшина 02 вересня 2019 14:30 509 0

Чекаємо в гості спеціалістів з інституту ім. Бокаріуса.

Слідчий суддя Автозаводського районного суду Кременчука ухвалив клопотання слідчого Кременчуцького відділу поліції - лейтенанта поліції щодо призначення комплексної будівельно-технічної експертизи в кримінальному провадженні відносно дійсно багатостраждального будівництва адміністративної будівлі Нацгвардії в Кременчуці, що на вулиці Княгині Ольги, 3 по якому, зазначимо, йде слідство. 

Ця справа, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки), була відкрита ще кілька років тому й розслідування триває. 

Принаймні такий висновнок можна зробити, переглянувши останні дані по справі, оприлюднені в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Нагадаємо, що будівництво адміністративної будівлі у військовій частині Нацгвардії №3059, про яке нам повідомляли ще в далекому 2016 році, минулого року було різко призупинене.

 

 

Фінансування, до речі кошти йшли з міського бюджету, також припинилося...

Причини називали різні й дуже жваво кожна з них обговорювалася в кулуарах міської ради та на апаратних нарадах, якщо про існування такої ще пам'ятають у Кременчуці. 

Відомо, що цим будівництвом, як і фірмою-підрядником ТОВ "Абсолют Монтаж", з якою потім розірвали контракт, навесні минулого року зацікавилися працівники СБУ, які запідозрили факт зловживання невстановленими службовими особами своїм службовим становищем при укладанні та виконанні договору про закупівлю робіт з будівництва адміністративної будівлі з приміщеннями загальною площею 637 квадратних метрів на території військової частини. 

Згідно з інформацією, знову ж таки оприлюдненою в ЄРСР, слідство досі має достатні підстави стверджувати, що невстановлені службові особи КВП "Кременчуцьке міське управління капітального будівництва" та ТОВ "Абсолют Монтаж", діючи умисно, внесли до всієї проектно-кошторисної документації та актів приймання виконаних робіт (по цій адмінбудівлі) завідомо неправдиві відомості щодо обсягів та вартості робіт, виконаних при будівництві протягом листопада 2016 року - лютого 2018 року.

Тож задля визначення відповідності проектно-кошторисної документації нормативним документам у галузі будівництва, переліку та визначенні обсягів фактично виконаних ТОВ "Абсолют Монтаж" протягом 2016-2018 рр робіт з будівництва адмінбудівлі, слідчий просив суд призначити по даному кримінальному провадженню комплексну будівельно-технічну експертизу.

Суд задовольнив клопотання слідчого, й таким чином комплексна експертиза (не факт, що остання) буде. Її традиційно проводитимуть спеціалісти з Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз імені М.С. Бокаріуса. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 133 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3843 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 192 0