Новини з 1996 року

Коронавірус. В Україні збільшується кількість хворих. У Кременчуці – збільшується кількість тестів

Олександр Курилов 19 березня 2020 09:05 1865 0

Ситуація з коронавірусом в Україні поки що не покращується, натомість кількість хворих поступово збільшується. Й на вчорашній день їх нарахували вже 16. Мова в цьому випадку йде про зареєстрований випадок у Маріуполі та в столиці, де такий діагноз встановили одному з нардепів.

Слід сказати, що два нових випадки за день зареєстрованої хвороби – це небагато. От тільки кожен із нових хворих іще до оголошення ними самоізоляції й встановлення діагнозу контактував із багатьма людьми.

І зрозумілі заходи безпеки – всі, хто були поруч із хворими на коронавірус, тепер підуть на самоізоляцію на два тижні, щоб іще більше не розносити інфекцію.

Далі ж слід сказати, що стосується нашого міста. Кременчужани теж їздять за кордон і звідти повертаються. Як багато таких людей у нашому місті, що повернулися з-за кордону хоча б за минулий тиждень, коли раптом усе погіршилося, – ніхто не знає.

Єдине, що відомо в нас, – у Кременчуці завдяки бізнесменам і чиновникам вдалося вирішити питання з тестами для визначення коронавірусу у хворого. Й останні 100 штук таких тестів передали лікарні «Кременчуцька» вчора представники адміністрації ПАТ «КЗТУ».

Чого вирішити в місті поки що нашим чиновникам не вдається – так це питання карантину хоча б у тому ж транспорті.

А далі ж – слід пам’ятати, що в тій же лікарні "Кременчуцька" є лише 12 апаратів штучної вентиляції легень і це повна кількість на всі відділення медичного закладу.

Тож висновок один – якомога менше контактів на вулиці, в приміщеннях, у транспорті, й пам’ятаємо про  заходи безпеки включно з дотриманням дистанції зі співрозмовником у півтора метра і якомога частішого миття рук.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 179 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 342 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 688 0