Новини з 1996 року

Коронавірус у Кременчуці. У нас - новий 107-ий випадок і майбутні ІФА-тести

Олександр Курилов 26 травня 2020 10:45 1231 0

У Кременчуці збільшується кількість зареєстрованих випадків на коронавірус й останній такий виявлений сьогодні вже за результатами ПЛР-тестів.

Відповідну інформацію з цього приводу оприлюднено сьогодні на засіданні протиепідемічного штабу у міськвиконкомі.

За тим, що розповіли, – сьогодні в інфекційному відділенні лікарні «Кременчуцька» перебувають 15 пацієнтів лише з запаленнями легень та ГРВІ.

Однак вночі до лікарні "швидка" доставила ще одного дорослого пацієнта та в інфекційне відділення міської дитячої лікарні доправлено 10-місячну дитину.

Далі про тестування новими ІФА-тестами, яке буде запроваджено у відповідності до Указу Президента. Зокрема, такі тести повинні бути зроблені пацієнтам міських лікарень, які лікуються на стаціонарі.

Пояснення керівника міської медицини Максима Середи – поки що в місті таких тестів немає. Однак їх замовили для пологового будинку та лікарні "Придніпровська".

Щодо оплати цього аналізу, а собівартість там починається від 50 гривень за одне визначення гамма-глобуліну  ІФА-тесту, то для породіль воно буде безкоштовним.

Так само в мерії обіцяють, що це тестування (перевірка аналізів крові з вени) буде безкоштовним для самих медиків та пацієнтів, якщо мова йде про хірургічне втручання та життєво важливі показники.

Якщо мова не йде про життєво важливі показники, то цей аналіз буде платним. Потужність кременчуцьких медичних лабораторій, які такі ІФА-тести можуть перевіряти, - приблизно 6 тисяч на добу.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 636 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 854 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 1089 0