Новини з 1996 року

Коронавірус. Інформація про тестуванню ПЛР тестами в областях. На Полтавщині все дуже погано

Олександр Курилов 18 квітня 2020 09:25 1247 0

Головний санітарний державний лікар України Віктор Ляшко оприлюднив кількість ПЛР тестів які отримано областями і які зроблено хворим для перевірки пацієнтів на коронавірус.

І про це повідомляють всеукраїнські ЗМІ. Й за тим, що відомо, всього в Україні привезли і роздали по регіонам майже 250 тисяч таких тестів.

Серед того, що оприлюднюється – Полтавщина отримала таких понад 7 тисяч й зрозуміло, що наступним кроком мало б бути збільшення кількості тестування пацієнтів, аби відокремити хворих від здорових.

Однак насправді ніякого прориву в Полтавській області, якою керує виходець з Харкова Олег Синєгубов у нас немає.

За інформацією головного санітарного лікаря Ляшка – висновок один. На Полтавщині нічого такого, щоб свідчило про зусилля керівників області, аби зупинити епідемію – не спостерігається.

Й мова тут про кількість проведених ПЛР тестів й показник Полтавщини -  всього 402 тестування, що значно менше ніж у більшості областей України.

Чому в цій справі Полтавська область безнадійно відстає від всіх – в обласній адміністрації з відповіддю на це питання не поспішають.

Так само, немає жодної інформації чи вдалося провести тестування ПЛР тестами всіх хворих на запалення легень, які лікуються в медичних закладах Полтавщини та контактних осіб.

Поки що відомо тільки один приклад – це Кременчуцька районна лікарня, де лікували пацієнтів від запалення легень, при тому що люди хворіють на коронавірус. В наслідку ж такої безвідповідальності  Кременчук став «лідером» в поширенні коронавірусу на Полтавщині.

І як в такому випадку можна зупинити епідемію, якщо масового тестування громадян немає?

Дані по кількості того, що Полтавська область отримала й як все печально використовується - додаються.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1151 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2150 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2768 0