Новини з 1996 року

Коронавірус допоможе: мер Малецький йде з сокирою на 17 маршрут. Є предмет нового дерибану?

Олександр Курилов 07 липня 2020 14:50 844 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький не бачить жодних порушень в карантинних перевезеннях у міському громадському транспорті, окрім порушень на маршруті №17.

Натомість сам міський голова не може налагодити роботу приватних перевізників Кременчука. Не може через відсутність маршрутних таксі, кількість яких на всіх міських маршрутах вдвічі менша, ніж має бути за угодою перевізників та міськвиконкому.

Це засідання міського виконавчого комітету сьогодні, в який входять мер Малецький та його вісім заступників.

Тема, яку розглядали, – перевезення пасажирів й в першу чергу міський голова заявив, що не може досягти того, аби перевізники збільшили кількість громадського транспорту.

Але інша заява мера міста заслуговує на безумовну увагу.

Як розповів міський голова, у нього є дані про карантинні порушення в перевезеннях пасажирів, коли перевізники возять більше людей, ніж це дозволено. Такі скарги стосуються лише маршруту №17 й більш нікого.

Хоча насправді такі порушення є на всіх маршрутах, за винятком тролейбусів та великих автобусів, куди запускають певну кількість пасажирів.

Цікаво, що про порушення на маршруті №17 доповідав на нараді також начальник відділу транспорту міськвиконкому і кум мера Малецького – Руслан Івашина.

За його словами, скарги є тільки на маршрут №17.

Й зрозуміло, що такі скарги справді є, як і є скарги на всі інші маршрутні таксі, про які наш градоначальник не згадує.

Й пояснення такого «наїзду» одне й дуже логічне – в міськвиконкомі готуються до дерибану цього підприємства з назвою «Євротранс Сервіс».

Таке було не так давно у нашому місті.

Був агресивний наїзд нашого міського голови на роботу приватного підприємства «Ямщик». А в наслідку - чиновники викинули з маршрутів №15-Б, 18 та 30 власників «Ямщика» й ввели сюди нового, вже свого перевізника.

Про що слід додати – це результат такого дерибану. Для пасажирів – абсолютно нічого не змінилося, бо як працювало на тому ж маршруті 15-б лише 5 мікроавтоубсів, замість 16-и, як це написано в угоді, так усе й залишилося.

Але це для пасажирів нічого не змінилося, але не для чиновників.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1203 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2202 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2818 0