Новини з 1996 року

Коронавірус. Більше тестів робимо, більше хворих, в тім числі дітей, виявляємо. Кременчуцькі реалії

Олександр Курилов 23 квітня 2020 09:50 2056 0

Починаючи з учорашнього дня, в Кременчуці різко збільшили кількість проведення ПЛР-тестів хворим міста, в яких підозрюють коронавірус.

Тож якщо раніше кременчуцький максимум складав щонайбільше 5 ПЛР-тестів за один день, то лише вчора таких змивів із носа зробили 52.

Про те, що в Кременчуці медики виявляють нових хворих на коронавірус, говорили сьогодні на засіданні штабу міськвиконкому, де розглядають питання протидії епідемії коронавірусу.

Отже, за тим, що є сьогодні в нашому місті, – в інфекційному відділенні лікарні "Кременчуцька" перебуває 21 пацієнт, з них 2 – у важкому стані. Всього в місті зроблено 375 ПЛР-тестів й отримано 225 результатів. Ще 150 очікують.

Останнє, про що слід додати, – це місцеві коронавірусні скандали. У нас такий – це захворювання медиків на коронавірус і нині це третій випадок у місті.

Тож якщо за першим коронавірус оселився у відділенні пульмонології Першої міської лікарні, то далі джерелом спалаху інфекції стала Кременчуцька районна лікарня.

Тепер, вочевидь, таким джерелом буде станція швидкої допомоги, працівники якої привозили до районної лікарні хворих із коронавірусом. І не тільки до районної.

Останнє – про коронавірус серед дітей Кременчука. Такий випадок у місті теж зафіксовано, й мова про хвору дитину, яка перебуває разом зі своєю мамою в окремому боксі інфекційного відділення міської дитячої лікарні.

Далі – про те, що буде завтра. А завтра кількість хворих у нашому місті не зросте, бо в лабораторії в Полтаві, де роблять аналізи, сьогодні проводять велику дезінфекцію, бо цей об’єкт з категорії особливо небезпечних.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 187 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 621 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 477 0