Новини з 1996 року

Коронавірус - в наступі на кременчуцькі малосімейки. Зупинити епідемію у місті поки що не вдається

Олександр Курилов 09 квітня 2020 08:30 2152 0

Мешканці кременчуцьких малосіймейок – типових наших будинків з секціями, в кожній з яких - коридор, по 5-6 невеликих кімнат, в яких живуть втрьох на 12 квадратних метрах, одна кухня на всіх й одна вбиральня – опинилися  в центрі величезної проблеми.

Й мова не лише про жахливі комунальні умови, в яких живуть ці люди, як про те, що в цих будинках реєструють нових хворих на коронавірус.

Це останні повідомлення від наших кременчужан, які розповідають про серйозність ситуації в малосімейному гуртожитку, що по провулку Толстого, №36.

Є й інший приклад – такі ж питання стосовно гуртожитку для малих сімей на вулиці Гвардійській, тобто за 400 метрів далі.

За тим, що сьогодні відомо, – в гуртожитку, що по провулку Толстого, таких хворих з підозрою на коронавірус – 4.

В гуртожитку на вулиці Гвардійській – 2.

Далі ж слід сказати, що собою являють ці будинки з секціями на багато родин, з одним на всіх умивальником, кухнею та вбиральнею.

За тим, що повідомляють мешканці такого гуртожитку, що поруч з Автозаводською районною адміністрацією, комунальники обробили хлорним розчином підходи до гуртожитків, щоб припинити поширення коронавірусу.

Але у випадку з будинком № 36  - оброблено далеко не все.

Тож запитання одне – що Кременчуку очікувати в найближчі дні з поширенням епідемії в наших гуртожитках?

І відповідь тут тільки одна – потрібне широке тестування й подальша обсервація  для контактних громадян, які живуть в одній секції з тими жителями, в кого хворобу визначено офіційно.

Якщо цього не буде, а інфікованих громадян не відселять на тимчасовий карантин,  то спочатку захворіють всі мешканці цих гуртожитків, а далі – жителі сусідніх будинків і не тільки.

Однак це й так всі розуміють.

Втім, можливо, наші чиновники встигнуть відреагувати на ситуацію першими, ніж далі почнуть бити в усі дзвони наші лікарі.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1284 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1948 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2496 0