Новини з 1996 року

Контроль руху в Кременчуці коштує дорого. Комунальники потихеньку купують сучасні світлофори

Валерія Макряшина 21 січня 2021 12:55 445 0

Як і було передбачено затвердженою на цей рік Програмою розвитку комунального підприємства "Міськсвітло", найбличим часом у Кременчуці побільшає сітлофорів.

Нові та сучасні світлофори будуть встановлені в різних куточках міста, в таких,  де вони вкрай необхідні, але де саме — невідомо. Попри це попереджувальні знаки комунальне підприємство вже потроху купляє. 

Відповідно до оприлюдненої на сайті публічних закупівель Prozorro інформації, КП "Міськсвітло" купило спочатку тільки п'ять світлофорних об'єктів, але не простих, а суперсучасних — світлодіодних, які, як заявлено в характеристиці, в 5 разів більш енергоекономічні, ніж лампові світлофори.

І вартість їх, звичайно, значно вища. Один такий світлофор (див. головне фото) обійшовся нашим комунальникам у 9 тисяч 792 гривні з ПДВ. За товар усього заплатять 48 960 гривень. 

Чиста вартість одного такого світлофора на сайті постачальника, яким є ТОВ "Комкон Трафік", становить 7 тисяч 960 гривень за теперішнім курсом. 

 

 

Читайте також: У Кременчуці пропонують оновити світлофори. Де саме і чи дадуть депутати "зелене світло"?

 Для КП "Міськсвітло" відремонтують седан КІА. Директору підприємства нічим їхати на роботу?

 

Світлодіоди - це не єдина відмінність цих світлофорів від тих лампових, до яких більшість із кременчужан уже встигли колись звикнути, ці об'єкти мають табло зворотнього відліку часу, який показує, скільки секунд залишилося до зміни попереджувального кольору. 

Недолік цих світлофорів, який ми всі також маємо змогу час від часу спостерігати, вони часто ламаються, через що пішоходи та автомобілісти змушені самостійно регулювати свій рух.   

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1302 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1666 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2013 0