Новини з 1996 року

Конкурс у фіналі. Мер Кременчука Малецький відзвітував про розгром маршрутів №15-Б та №18

Олександр Курилов 17 січня 2020 14:50 435 0

Кременчуцькі перевізники до втручання міського голови Віталія Малецького пасажирів перевозили з інтервалом у 20 хвилин, а після його втручання – міський голова організував дерибан маршрутів №15-Б, №18 та №30, інтервал руху став 25 хвилин.

Це засідання міського виконавчого комітету сьогодні, на якому мер міста Віталій Малецький зі своїм кумом – начальником відділу транспорту Русланом Івашиною підбивали підсумки маршрутного розгрому.

А підсумки такі – раніше до оголошеного маршрутного дерибану ці маршрутні таксі перевозили пасажирів з великим інтервалом. А після всього – він став ще більшим і мова тут про маршрут №18.

Цікавий аргумент кума міського голови Івашини, який почав розповідати про орендовані авто й те, що маршруток стало більше.

Насправді, а очі є у всіх, після їх втручання стало ще гірше.

Про що слід додати – сьогодні міський голова та його вісім заступників проголосували за проведення нового конкурсу на цьому маршруті.

І слід так розуміти, що переможцем буде оголошено саме ту фірму одного з депутатів Кременчуцької міськради, в якій є ліцензія всього на одне маршрутне таксі.

Про що слід додати – саме ця фірма сьогодні відповідає за перевезення пасажирів, які тонуть під зливою нарікань.

Щодо «Програми плюс», то репортера цікавить одне – скільки все це коштувало виконавцю й скільки було заплачено грошей за цей дерибан нашим чиновникам.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 486 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 765 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 946 0