Новини з 1996 року

Конфлікт між кременчуцькими підлітками і поліцейськими розслідуватиме прокуратура

Марина Баніт 21 вересня 2017 11:57 1500 0

Здається, у Кременчуці черговий скандал. Цього разу до одного з інтернет-видань потрапило відео. За тим, що пояснює автор статті в ЗМІ міста, одного хлопця «пакують» поліцейські, а інший знімає.

 Але на доданому відео видно, що одного хлопця заламали та поклали обличчям на землю двоє патрульних поліцейських. Другий хлопець у цей час знімав на камеру все, що відбувалося. Патрульні досить міцно тримали хлопця, обшукали його кишені та, знайшовши паспорт, зачитали дані. Потім викинули на землю паспорт і все, що було в кишені, і відпустили хлопця. Парубок підвівся і почав разом з автором відео розпитувати дані патрульних поліцейських. Патрульні надали своє посвідчення і назвали прізвище та ім’я. Далі звучить і пояснення про те, що хлопці не пили алкоголь, але просто стояли з пляшкою. У хлопця, якого обшукували таким чином, на долоні була кров.

З цього приводу в прес-службі поліції Кременчука повідомили, що прокуратура міста відкриває кримінальне провадження для всебічного розслідування за фактом оприлюднення відео. Бо наразі потерпілі не звернулися із заявою до правоохоронних органів. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 186 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 350 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 695 0