Новини з 1996 року

Кондиціонерів у маршрутках не буде, - мер Малецький

Валерія Макряшина 24 листопад 2017 16:05 560 0

Сьогодні, 24 листопада, в міськвиконкомі пройшла нарада щодо вирішення проблем надання населенню достойного сервісу міськими маршрутними транспортними засобами.

Активісти, члени громадського контролю в місті зустрілися з мером міста Малецьким, його заступниками і міскими перевізниками, де повідомили їм про підсумки своєї роботи за місяць.

Нагадаємо, протягом останнього місяця роботу міського транспорту та обслуговування ним громадян досконало вивчали й перевіряли кременчуцькі громадські активісти. За результатами роботи комісії вони надали на комісії ряд рекомендацій щодо покращення роботи громадського транспорту.

Як повідомив громадський активіст Генадій Тертичний, у Кременчуці ситуація з перевезеннями досить критична. І що головне, це стосується всіх маршруток. Основна проблема міських перевезень  - відмова водія в наданні пільгового місця пенсіонерам, неналежний санітарний стан салону маршруток, тощо.

Малецький погодився, стан маршруток, у тому числі й технічний, не в належному вигляді. Також він зазначив, що в наступному 2018 році з міського бюджету будуть виділені кошти на закупку 10 маршруток, аби тим самим створити конкуренцію іншим маршруткам (приватним).

Активісти у свою чергу підкреслюють: аби якось вплинути на поведінку водіїв, у міських маршрутках повинні працювати відеорегістратори, кожен водій повинен мати «бейджик» із своїм фото та ім`ям. Малецький із цим погодився.

Генадій Тертичний запропонував наступні зміни, що покращать сервіс та якість перевезення в маршрутках Кременчука: ні - рекламі в салоні маршруток, ні - палінню водіїв за кермом, чистота в салоні, встановлення у маршрутках кондиціонерів.

Однак, стосовно кондиціонерів, Малецький зазначив, що в наших кліматичних умовах вони не потрібні, вони не рятують, адже такі "перепади" температури, особливо взимку, шкодять здоров`ю. 

 

Нагадаємо: Громадська комісія оприлюднила результати місячної перевікри міського транспорту.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись