Новини з 1996 року

Кондитерська компанія «ЛУКАС» до 449-ої річниці Кременчука презентує ексклюзивний СОЛОДКИЙ ПОДАРУНОК

pplus 02 жовтня 2020 10:10 608 0

Преміальна ТМ LUKAS GOLD за підтримки проєкту «Мандруй Україною» та Discovery.ua представляє особливий подарунок до Дня міста - унікальну «солодку книгу»: асорті найкращих цукерок «Кременчук. Улюблене місто».

Для Компанії «Лукас» уже стало доброю традицією до Дня народження міста та фестивалю «Солодкий Кременчук» готувати солодкі сюрпризи! Але в умовах сьогодення довелося проявляти креатив з урахуванням карантинних обмежень.

КРЕМЕНЧУК, ЗУСТРІЧАЙ СОЛОДКІ СТОРІНКИ НАШОГО МІСТА!

Уже з 25 вересня 2020 року – у всіх фірмових магазинах Lukas Sweets.

Найкращий подарунок – це книга та солодощі. Тому з любов‘ю до міста та з трепетом до його історії ТМ LUKAS створила унікальну солодку книгу «Кременчук. Улюблене місто»! У цьому особливому сюрпризі поєдналося найкраще – неповторна краса Кременчука з унікальними смаками найпопулярніших цукерок кондитерської компанії «Лукас».

Сторінки справжньої історії обіймають могутню велич Дніпра, а неймовірні солодощі шепочуть рідну назву – Кременчук. Найкращі цукерки Bifesti, Sharzan, O`Damer, Womens caprise, «Пташине молоко» та «Аркадія» – все це LUKAS GOLD, все це - «Кременчук. Улюблене місто».

Хештег #мандруйукраїною на упаковці свідчить, що з підтримкою проєкту «Мандруй Україною» ми реалізували цю надзвичайну ідею – відкрити Кременчук не лише всій Україні, але й усьому світу!

Ще одна унікальна частинка дизайну упаковки – це QR код, який веде на сайт https://discover.ua/cities/kremenchug. Ми попрацювали над наповненням сторінки про наше місто, тож тепер зустрічайте у світлі туристичного мистецтва – Кременчук туристичний!

Більш того, відтепер солодкий магазин Lukas Land Кременчук - також у літописі міста й відкритий на всеукраїнському порталі «Мандруй Україною» як одне з найкращих місць для відвідування в Кременчуці! Насолоджуйтеся - https://ru.discover.ua/locations/konditerskij-dim-lukas-land-kremencuk.

І це ще не все!!! До Вашої уваги нова сторінка в історії міста, в історії «Лукас». Саме ця новина мала бути озвучена на традиційному фестивалі «Солодкий Кременчук». Але у зв'язку з карантинними обмеженнями святкування не буде. Тому бренд легенду найсолодшої Компанії презентовано в День міста на сайті «Лукас».

Даємо подих славетній історії та створюємо нову!

Команда «Лукас» вітає кременчужан з дорогими серцю святами - 449-ю річницею з Дня заснування Кременчука та 77-ою річницею визволення міста від нацистських загарбників! Бажаємо кожному мешканцю Кременчука жити в мирній країні, в успішному рідному місті, мати міцну люблячу родину і разом здійснювати найзаповітніші бажання! І традиційно бажаємо всім солодкого життя!!!

Свято вдома – безпечніше і рідніше, а з «Лукас» - ще й смачніше!

 

Купуйте у фірмових магазинах,
що здійснюють продаж продукції ТМ LUKAS

 

 

 

На правах реклами

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 149 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 309 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 657 0