Новини з 1996 року

Коні, тренажери, табори, або Як у місті розвивають спорт за бюджетні кошти

Альбіна Козлова 24 січня 2019 16:20 313 0

Згідно з комплексною Програмою розвитку фізичної культури й спорту на 2019-2022 роки на розвиток спорту в Кременчуці з міського бюджету виділять понад 55 млн гривень.

Так дитячо-юнацький спорт цього року профінансують на 2 мільйони, додатково виділять ще 800 тисяч гривень на спеціалізовані зміни для вихованців комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів у позаміських закладах оздоровлення і відпочинку «Супутник» та «Зоряний». На нашу думку, таке формулювання не зовсім зрозуміле: "зміни" - це ремонт, матеріальна база чи масові заходи?

Ще 450 тисяч міська влада виділить командам спортсменів на організацію участі в змаганнях з різних видів спорту й 50 тисяч для ветеранів, щоб вони змогли організувати заходи та взяти участь в обласній спартакіаді серед ветеранів фізичної культури й спорту Полтавщини "Спорт для всіх – радість життя".

А от тренерам на щорічні заохочувальні виплати, перепідготовку та атестацію дадуть 700 тисяч у 2019 році. Медогляди разом із закупівлею ліків та медичним обслуговуванням під час проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, змагань з окремих видів спорту всіх рівнів коштують міському бюджету всього лишень 162 тисячі гривень.

Не забули в міськраді й про ремонт приміщень СДЮШОР з та ДЮКСШ «Фаворит», передбачивши в бюджеті 1,5 та 2 млн грн відповідно.

Крім того, найближчим часом у місті з'явиться й кінний спорт, адже програмою передбачено кошти на розробку проектно-кошторисної документації та будівництво кінноспортивного манежу ДЮКСШ «Фаворит» у сумі 7 мільйонів.

За бюджетні кошти загальною сумою 3 млн гривень будуватимуть спортивні майданчики для ігрових видів спорту зі штучним покриттям та тренажерним обладнанням на території стадіону «Кремінь-Арена» ім. О. Бабаєва та ігровий спортивний зал КДЮСШ №1.

Втім за 5 мільйонів у місті з`явиться новенький стадіон на місці старого по вул. Гагаріна, 26-а. Також облаштують майданчик на мільйон з тренажерами й на території ігрового спортивного залу КДЮСШ №1 по вул. Чумацький шлях, 20.

Так, крім усіх інших витрат на ремонтні роботи та проведення зборів і змагань з міського бюджету фінансуються й спортивні клуби міста, зокрема найбільші суми влада виділяє на ГО «Баскетбольний спортивний клуб «Кремінь» та КЗФКіС «МФК «Кремінь» - мільйон та 13 мільйонів відповідно.

А от закупити автобуси для перевезення спортивних команд у міськраді відмовилися, адже, за словами мера, це вже занадто дорого місту обходиться спорт. Нагадаємо, на минулій сесії міськради депутати подавали до розгляду запит про купівлю автотранспорту, щоб возити кременчуцьких спортсменів на змагання.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3553 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 114 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 307 0