Новини з 1996 року

Комунальники в респіраторах кластимуть новий асфальт у санітарній зоні Кременчука? За 1,2 млн грн

Валерія Макряшина 08 квітня 2020 16:50 1348 0

Комунальне підприємство "Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління" кластиме нову дорогу на вулиці Гвардійській, між колегіумом №25 (буд. №16) та дитячим садочком №33 (буд. №14).

Згідно з інформацією, яка оприлюднена сьогодні, 8 квітня, на сайті відкритих закупівель Prozorro, міський департамент ЖКГ замовив капремонт дороги в санітарній зоні по вулиці Гвардійській, де було виявлено два випадки зараження коронавірусною інфекцією COVID-19.

Вартість робіт, за які взялися наші дорожники,  - 1 млн 208 тис. 486.40 грн.

Роботи, як зазначено, повинні розпочатися вже зараз, хоча, ймовірно, їх перенесуть на післякарантинний період. Завершаться вони наприкінці цього року.

І начебто все зрозуміло, всі міські комунальні установи працюють у своєму режимі, якщо не брати додаткове навантаження в плані робіт із дезінфекції вулиць, будинків і зупинок. Але постає питання знову ж таки першочерговості їх дій, які наразі в більшості міст зорієнтовані на припинення розповсюдження вірусу COVID-19.

У нас же все якось сяк-так - поки благодійники надають допомогу у вигляді продуктових наборів нашим пенсіонерам, наші чиновники й комунальники витрачають величезні суми на ремонти адмінбудівель, новий тротуар, дерева і квіти, які в нинішній ситуації в місті та загалом в Україні не тішитимуть око аж ніяк.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1743 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1823 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1741 0