Новини з 1996 року

Комунальники роками годують довірених осіб нардепа Шаповалова, замовляючи в них послуги адвоката

Валерія Макряшина 14 січня 2021 14:15 494 0

Попри те, що у виконавчому комітеті Кременчуцької міськради є юридичне управління, працівники якого отримують зарплату та розбираються із правовими питаннями, наші комунальні підприємства щороку витрачають тисячі гривень, користуючись послугами приватних юристів. 

Відповідно до договору, який уже укладений комунальним підприємством "Спеціалізований комбінат ритуальних послуг" сьогодні, 14 січня, вартість послуги приватного адвоката протягом 12 місяців становить 192 тисячі гривень (на місяць - 16 000 гривень). І вгадайте, хто захищатиме, якщо прийдеться, комунальників у судах? 

 

 

Це Адвокатське об'єднання "Консалтинг груп" із нульовим статутним капіталом, наближене до нашого народного депутата Юрія Шаповалова. Нагадаємо, засновником цієї фірми є довірена особа нашого нардепа на виборах 2019 року Євгенія Володимирівна Дерев'ягіна.

Тому не дивно, що дана фірма безконкурентно, починаючи з 2018 року, отримала з міського бюджету Кременчука понад 3 мільйони гривень і не факт, що при нинішній владі щось зміниться і комунальники згадають про безкоштовних для них юристів у виконкомі. 

 

Читайте також: Комунальні підприємства Кременчука віддали 1,4 мільйона гривень фірмі довіреної особи Шаповалова

 

Як виявилося під час моніторингу, не тільки КП "СКРП" замовило приватні адвокатські послуги в "Консалтинг груп", аналогічну послугу з комплексного юридичного супроводу замовило на початку січня комунальне підприємство "Міськоформлення", але коштувала вона  йому 168 тисяч гривень

 

 

Також ця фірма за 192 тисячі гривень надаватиме свої послуги Кременчуцькому тролейбусному управлінню.

Зазначимо, у 2020 році Адвокатське об'єднання "Консалтинг груп" також обслуговувало комунальні підприємства нашого міста, включно з тим же КП "СКРП", а також протягом 2018-2020 років надавало юридичні послуги Комунальному підприємству "Кременчуцька міська телерадіокомпанія".

 

Читайте також: Кременчуцькі чиновники разом із нардепом Шаповаловим організували юридичний бізнес на кладовищі?

 

Минулого року юристи фірми навіть послугу юридичного супроводу соціальної реклами природоохоронного характеру надавали. За це від КП "Науковий центр еколого-соціальних досліджень" вони отримали 60 тисяч гривень. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 947 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 1948 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2562 0