Новини з 1996 року

Комунальники продовжують замовляти юрпослуги у фірми хорошої знайомої нардепа Шаповалова

Валерія Макряшина 25 січня 2021 11:40 730 0

Кременчуцькі комунальні управління та підприємства продовжують замовляти собі адвокатські послуги, хоча на це немає великої необхідності. Коштують ці послуги дорого, оплачуються вони з міського бюджету, а надаються фірмою, працівники якої добре знають, хто такий нардеп Юрій Шаповалов. 

Як повідомляється на сайті публічних закупівель Porozorro, прийнявши естафету від колег, ще два місцевих КП уклали договори, якими передбачена стороння допомога приватних адвокатів протягом поточного 2021 року. Юристи, як і фірма, що надаватиме ці послуги, не прості, а наближені до народного депутата Кременчука, який би "все для кременчужан зробив, але немає часу", — Юрія Шаповалова.

Мова про адвокатське об'єднання "Консалтинг груп", у створенні якого, нагадаємо, брала участь довірена особа нашого нардепа на виборах 2019 року Євгенія Володимирівна Дерев'ягіна. До речі, саме вона минулого року захищала на суді Кременчуцьку ТВК, яка намагалася викинути опозиційну партію "Європейська солідарність" із виборчого процесу. 

Послуги цієї наближеної до чинної влади фірми, вартістю 144 тисячі гривень (12 тисяч гривень на місяць), цього разу замовили два комунальних підприємства — "Квартирне управління" та комунальне госпрозрахункове житлово-експлуатаційне підприємство "Автозаводське". 

 

 

Аналізуючи замовлення і взагалі діяльність адвокатського об’єднання "Консалтинг груп", на тендерному полі спостерігається регулярність і так звана систематичність. Від самого початку і протягом двох останніх років фірма надає юридичні послуги виключно кременчуцьким підприємствам комунальної власності і таких уже надано на пристойну суму — на мільйони гривень.

Натомість у Кременчуцькому міськвиконкомі є цілий штат юридичного управління, послугами якого чомусь ніхто не користується, віддаючи перевагу приватним, але геть не простим адвокатам.

 

Читайте також: Комунальники роками годують довірених осіб нардепа Шаповалова, замовляючи в них послуги адвоката

Кременчуцькі чиновники разом із нардепом Шаповаловим організували юридичний бізнес на кладовищі?

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1302 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1666 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2012 0