Новини з 1996 року

Комунальники дві ночі поспіль прибирали центр Кременчука від сміття після святкування Дня міста

Віктор Крук 26 вересня 2016 10:00 581 0

24-25 вересня проходив фестиваль «Солодкий Кременчук» і уся центральна частина міста перетворилася на торговельну зону. У ці дні ввечері на площі Перемоги перед багатотисячною аудиторією виступали українські «зірки». А вранці у неділю та в понеділок площі і вулиці Кременчука сяяли чистотою.

За таку оперативність у прибиранні міста маємо дякувати комунальникам, для яких ці два дні стали справжнім іспитом. Незважаючи на те, що на усіх площах, у парках, скверах та бульварах, де проходили святкові заходи, комунальники напередодні встановили додаткові контейнери та урни для сміття (лише на площі Перемоги було встановлено 12 великих контейнерів), багато хто з відпочиваючих кидали обгортки, пляшки та недоїдки собі під ноги. І накидали стільки, що прибирали його працівники комунальних підприємств «Благоустрій Кременчука» та КАТП-1628 до пізньої ночі та з самого ранку.

За словами директора КП «Благоустрій Кременчука» Віктора Василенка, за два святкових дні з центру міста тричі вивозили додаткові контейнери, вщент заповнені сміттям. Двірники та водії спецтехніки підприємства працювали по дві години вночі, після завершення святкових заходів, та з самого ранку, щоб до 7-ої години все прибрати. Лише на його підприємстві без вихідних працювали 20 двірників та водіїв спецтехніки, які прибирали площі Перемоги і Незалежності, парк "Придніпровський", сквер Олега Бабаєва та бульвар Пушкіна.  

«Люди працювали самовіддано і без вихідних. Із завданням з наведення чистоти справилися, за що я їм щиро вдячний. А сумно було дивитися на кількість сміття, яке кременчужани накидали на асфальт, хоча поруч стояли контейнери. Йдемо нібито в Європу, але за рівнем вихованості та поведінки на масових заходам нам до Європи ще ой як далеко», - зауважив Віктор Василенко.  

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Освідчення в коханні у віршах: кременчуцька поетеса вперше презентувала свою книгу. ФОТОрепортаж 99 0
Жарти, сміх та купа незрозумілих термінів: кременчужан зацікавили книгою-головоломкою. ФОТОрепортаж 229 0
Всесвітній день читання вголос у бібліотеці: як кременчужани розвивали ораторську майстерність. ФОТО 360 0