Новини з 1996 року

Комунальники активно видаляють антиполіцейські написи, що масово намалювали по місту

Андрій Михайленко 22 лютого 2016 10:22 1145 2

Працівники КП "Благоустрій Кременчука" нині видаляють по місту написи-звинувачення працівників міліції Скриля та Сурадєєва у причетності до розповсюдження наркотичних речовин.

Сьогодні представник виконкомівського відділу благоустрою Володимир Окунь повідомив, що вказані хуліганські написи про протизаконні дії працівників поліції наносились невідомими протягом 3 діб.

На даний час комунальники нарахували 24 написи на дану антиполіцейську тематику, з яких 17 у ході наведення порядку вже видалено. 

Не виключається, що вказана акція невідомих осіб, яка направлена проти працівників поліції Скриля та Сурадєєва, може бути пов'язана з процесом переатестації  працівників поліції на Полтавщині, яка має незабаром розпочатися. Таким чином невідомі можуть переслідувати мету недопущення даних поліцейських до подальшої служби в рядах поліції.

За тим, що відомо, пан Ігор Сурадєєв нині працює у місті Гадячі. Нагадаємо, що вперше ім'я даного поліцейського було публічно озвучено нинішнім депутатом міської ради Костянтином Терещенком 24 вересня 2015 року під час політико-наркотичного інциденту біля Автозаводського райсуду

На адресу правоохоронця тоді було висловлено звинувачення у "кришуванні" незаконного наркобізнесу на території Кременчука. Для привернення більшої уваги до правоохоронця представники пана Терещенка 25 вересня 2015 року навпроти Автозаводського райсуду виставили труну з пакетами білої пророшкоподібної речовини та написом.

 

Труна навпроти Автозаводського райсуду 25 вересня 2015 року.

 

Нині ж Сурадєєв буде мати судові баталії з депутатом міськради Костянтином Терещенком, у ході яких останній буде відповідачем.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаЖиття КременчукаПоліціяПоліція Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Бетмент 22.02.2016 11:34

http://ord-ua.com/2016/02/15/statya/?page=13

Бетмент 22.02.2016 11:34

Справжні перевертні в погонах, які займались наркотою спільно з даїшниками Акименками. Ці два брати просочились в нову патрульну поліцію. Але громадськість має про них знати. Більш докладно про цю кампанію наркометнів можете почитати на сайті ОРД http://ord-ua.com/2016/02/15/statya/?page=13

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 729 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 892 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1250 0