Новини з 1996 року

Кому з кременчужан необхідно подати нові заяви та декларації для призначення субсидії

Іона Харченко 04 вересня 2019 13:50 330 0

Із травня 2019 року в управлінні соціального захисту населення провели автоматичний розрахунок житлових субсидій на наступний термін 2019-2020 років без додаткового звернення понад 27 тисяч сімей.

Проте відповідно до норм чинного законодавства для окремих категорій одержувачів субсидії розрахунок житлової субсидії на наступний термін здійснюється виключно після подання нових заяв і декларацій. Зокрема, це:

- сім’ї, яким субсидія призначалася за рішенням комісії на фактично проживаючих осіб;

- орендарі житла та внутрішньо переміщені особи;

- сім’ї, у яких відбулися зміни складу зареєстрованих членів домогосподарства та зміни у складі їх сім’ї (наприклад, хтось прописався чи виписався, розлучився, народився чи помер);

- сім’ї, яким субсидія призначалася за рішенням комісії у зв’язку з тим, що у складі сім’ї є особи працездатного віку, в яких відсутні доходи або дохід менше мінімальної заробітної плати та/або вони чи за них не сплачено єдиний соціальний внесок.

У разі, якщо Ви відноситесь до однієї з перелічених категорій одержувачів і до цього часу не подали заяву та декларацію, необхідно звернутися за призначенням субсидії протягом вересня.

Документи подаються до Департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці» за адресою: вулиця Гагаріна, 14; вулиця Івана Приходька, 90, кімната №108, або вулиця Героїв України, 11-А.

Чому важливо звернутися до кінця вересня? Якщо сім’я звернеться за призначенням субсидії в неопалювальний сезон і в цей період субсидію буде призначено (в тому числі в нульовому розмірі), управління соціального захисту населення на опалювальний період 2019-2020 років розрахує розмір субсидії автоматично без додаткового звернення.

Звернення за призначенням субсидії у вересні заощадить Ваш час та надасть можливість отримати субсидії з початку опалювального періоду без затримки.

За зверненнями, які надійдуть протягом двох місяців з початку опалювального сезону житлову субсидію (за наявності правових підстав) буде призначено з жовтня поточного року.

У разі виникнення питань Ви можете звернутися до спеціалістів управлінь соціального захисту населення за місцем проживання:

- Крюківський район: вулиця Івана Приходька, 90, телефон: 6-13-63, 096 403 2969, 095 582 03 92;

- Автозаводський район: проспект Свободи, 66, телефон: 77-32-28, 77-29-95, 068 265 68 25.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 371 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 534 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 613 0