Новини з 1996 року

Кому з кандидатів у депутати до Кременчуцької райради віддали свої симпатії громадяни? Частина №2

Валерія Макряшина 28 жовтня 2020 11:00 1448 0

Кременчуцька міська територіальна виборча комісія оголосила результати підрахунку голосів виборців з обрання кандидатів у депутати Кременчуцької районної ради в територіальних виборчих округах №№ 1, 2, 3.

На територіальному виборчому окрузі №1 (включає 1 і 2 міські округи: частково центр та нагірну частину) у світло-зеленому бюлетені позначку за партію і кандидата поставили 17782 особи, але 1309 бюлетенів у результаті були визнані недійсними. 

Врешті-решт лідером по першому округу стала партія "За майбутнє" (3127 голосів). У своїх бюлетенях навпроти цієї партії кременчужани виділили Кристину Калашникову — працівницю Автозаводської райадміністрації (608 голосів) і Вікторію Чернишову (581 голос) — працівницю Департаменту соцзахисту населення та питань АТО. 

На друге місце кременчужани своїми голосами поставили політичну партію "Опозиційна Платформа — За Життя". За неї проголосували 2896 громадян, виділивши з неї окремо підприємця Ігоря Шварцмана (879 голосів) і листоношу з Недогарок — Тетяну Шаповал (її підтримали 560 виборців).

Третє місце по округу №1 - в партії "Слуга Народу" (2460 голосів). У списку цієї політичної організації лідером стала лікар-акушер Кременчуцького перинатального центру ІІ рівня — Світлана Крамаренко (595 голосів).

На четвертому місці, відповідно до кількості голосів виборців по першому округу, розмістилася партія "Рідне місто" (2291 голос). Там найбільше громадяни підтримали кандидатуру підприємця Олега Кагала (426 голосів).

На окрузі №2 (включає 3 та 4 міські округи: нагірна частина, район Гвардійської, В. Кохнівки та частково Молодіжного) найбільше містяни підтримали партію "Рідне місто", представників якої хотіли б бачити в сесійній залі Кременчуцької райради. Партія набрала 3 863 голоси виборців, 1688 з яких - за директора ПрАТ "КЗТВ" Вячеслава Яворського.

На другому місці в цьому окрузі розташувалася партія "За майбутнє" (3556 голосів). При цьому 473 кременчужан виділили кандидата від партії —  працівника виконкому, який спеціалізується в реалізації молодіжної політики, Віталія Волошка.

Третє місце в списку завоювала партія "Слуга народу" (2534 голоси). Найбільше з партії виборці підтримали кандидатуру Дениса Москалика (504 голоси) —  працівника терцентру соцобслуговування й сина директора Департаменту освіти Кременчука Геннадія Москалика. 

Четверте місце - в політичної партії "Опозиційна Платформа — За Життя" (2434 голоси). Найбільше виборці підтримали Олега Шаповала, який працює головним спеціалістом відділу фізичної культури та спорту виконкому Кременчука. 

По територіальному округу №3 (Крюків, Занасипи та Кам'яні Потоки) найбільше кременчужан (3068) проголосувало за партію "За майбутнє", виділивши при цьому Владислава Мізіна (538 голосів) — т.в.о. директора комунального закладу "Кременчуцький міський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх". Також майже 500 голосів підтримки отримав його "колега" — Максим Миронюк, який є працівником виконкому.

Друге місце, в результаті підрахунку голосів, жителі округу №3 віддали політичній партії "Рідне місто" (2833 голоси). Кременчужани мало кого виділили з цієї партії, підтримавши її загалом. Але найбільше серед кандидатів - 384 голоси отримав підприємець Юрій Кірєєв. 

Третє місце займає у списку партія "Опозиційна Платформа — За Життя" (2744 голоси). З них 845 виборців підтримали тимчасово безробітного члена партії, жителя села Потоки Сергія Куделю. 

На четвертому місці - партія "Слуга народу" (2319 голосів). Найбільше серед інших "однопартійців" голосів підтримки (417), але порівняно з членами інших партій мало в завідуючої адміністративно-господарським відділом Кременчуцького виконавчого комітету Марії Іванченко.

Хто саме пройде в Кременчуцьку районну раду, стане відомо згодом. 

 

Читайте також: Кременчужани обрали: відомо, яку партію хочуть бачити в міській раді жителі різних округів. Частина №1

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 174 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 560 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 690 0