Новини з 1996 року

Кому ще землю під магазин…? НА ОСТАННІЙ СЕСІЇ МІСЬКРАДИ ДЕПУТАТИ ПОБ’ЮТЬ СВІТОВИЙ РЕКОРД З ДЕРИБАНУ МІСЬКОЇ ЗЕМЛІ

Олександр Курилов 14 вересня 2015 10:18 766 0

Остання сесія Кременчуцької міськради нинішнього скликання, яка відбудеться за тиждень, у вівторок, буде рекордною за кількістю земельних питань.

А всього, як на репортера, на останній сесії депутати видадуть не менше півтисячі дозволів на землевідвід та проектування.

Такий висновок – з останньої депутатської комісії з питань земельних ресурсів та екології, де минулої п’ятниці обговорювали земельні питання порядку денного та зачитували їх назви.

З того, що почув репортер, – це 45-хвилинний перелік рішень щодо виділення земельних ділянок і, за оприлюдненим, цей перелік є рекордним. Депутати міськради й раніше лобіювали земельні питання для свого бізнесу, однак не в такій кількості, але скромніше.

Про що слід додати – це великі сумніви в тому, що остання сесія міськради, яка проводиться перед новими виборами, взагалі відбудеться. Надто вже багато причин, аби саме засідання перетворити на суцільну політичну рекламу, яка так потрібна тим, хто є сьогодні у владі й зовсім не потрібна тим, хто владні рішення відчуває на своєму гаманці.

 

Теги: Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись