Новини з 1996 року

Кому плече підставити, а на кого тягар побільше покласти. Мер Кременчука підвищує вартість проїзду

Олександр Курилов 23 січня 2017 13:31 1168 1

Міський голова Кременчука Віталій Малецький анонсує подорожчання вартості проїзду в маршрутних таксі для мешканців міста.

Нова вартість – від 5 до 7,5 гривні.

Дата оголошення нових цін не оприлюднюється, але, вочевидь, мова тут про середину лютого.

Про те, що міський голова Віталій Малецький ініціюватиме прийняття рішення про подорожчання вартості проїзду у Кременчуці, мер розповів сам, відповідаючи на запитання «Програми плюс».

Зміст запитання: чи вважає міський голова, що після нового подорожчання перевізники відмовляться від «чорної» готівки, якою отримують заробітну плату?

Тож про «чорну» готівку мер міста нічого не сказав, однак зауважив, що вартість проїзду маршрутними таксі підвищиться до 5 гривень.

В окремих випадках вартість проїзду, якщо мова піде про маршрут №25, складатиме 7-7,5 гривні.

Щодо інших кроків, зокрема намірів підставити пасажирам плече, як це міський голова зробив сьогодні, вводячи полегшення в оплаті для представників рекламного бізнесу, то такого не буде.

(Сьогодні на засіданні міськвиконкому мером міста прийнято рішення про зменшення вартості оплати за розміщення великих рекламних щитів. Причина такого – аби цей бізнес не занепав.)

Натомість щодо пасажирів маршрутних таксі, які не є бізнесменами, то у міської влади інший підхід.

Тож завтра заступник міського голови Валерій Декусар проведе спеціальну нараду з перевізниками, де мешканцям міста розповідатимуть, як добре, що ціни в маршрутках планують підвищити.

Інше – вже без особливої перевірки всі розрахунки міських перевізників стосовно нової вартості проїзду передано в обласне управління Антимонопольного комітету. Звідти їх знову без ґрунтовної перевірки за тиждень повернуть до міськвиконкому.

Наступний крок після цього – виконком на своєму засіданні оголосить про підвищення вартості проїзду у Кременчуці.

Зрозуміло, якою буде реакція людей, але ні Гройсман, ні Порошенко тут ні до чого. Вони нову вартість проїзду у Кременчуці маршрутними таксі не визначають.

Однак це – справа рук міського голови Кременчука Віталія Малецького. Але наш мер маршрутками не їздить, бо у нього є персональне авто і персональний водій.     

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ника 24.01.2017 03:52

В Полтаве, Одессе стоимость проезда в маршрутках 4 грн., и при этом протяженность маршрута в несколько раз выше,и им это выгодно! Наш мер стоимость повышает, а вот за техникой безопасности в этих корытах никто не следит! Переставленные сиденья, торчащие штыри, не прикрепленные поручни и др. Видимо преследует свои интересы...

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1239 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1896 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2399 0