Новини з 1996 року

Кому гречку за голос, кому 300 гривень, а кому - нічого. У міськвиконкомі взялися за вивчення виборців

Олександр Курилов 28 травня 2018 10:09 830 0

Чиновники Кременчуцького міськвиконкому створять свій реєстр виборців, аби знати настрої кременчужан, їх кількість, орієнтовний майновий стан і номери телефонів.

У чиї руки в кінцевому варіанті  цей список потрапить – тільки в ломбарди, аби звідти телефонували з проханням взяти кредит, та штаб місцевої фіктивної партії нашого мера  Малецького з назвою «Поруч», він же штаб нардепа Шаповалова, або до звичайних домушників, які просто грабують квартири під час відсутності господарів, – це все ми ще побачимо.

Однак нова задумка наших чиновників така: на відміну від створення реєстру пенсіонерів, який у мера вже є і який створений його платною фіолетовою сіткою, цього разу йдеться про перепис сімей, у яких є діти віком до 18 років.

Відповідне рішення прийнято на останньому засіданні міськвиконкому.

За тим, що прийнято нашими  градоначальниками одноголосно, – складатимуть «дитячий» реєстр виборців чиновники Автозаводської та Крюківської районних адміністрацій.

У цьому реєстрі мають бути такі відомості.

Головне -  номер квартири, в якій живе родина з дітьми, адреси самого будинку й номер кімнати квартири, в якій живе дитина. Також у новому реєстрі, який буде складено для міського голови Віталія Малецького, повинна бути дата народження дитини, прізвище матері дитини, ім’я матері дитини та телефон батьків, аби їм можна було зателефонувати.

Усі ці дані, за винятком номера кімнати в квартирі, в якій живе дитина, в принципі й так є. Але вони є лише в дошкільних закладах та школах, однак не в передвиборчому штабі мера Малецького та нардепа Шаповалова.

Тепер же ця прогалина щодо отримання повної бази телефонних номерів для агітації рішенням міськвиконкому буде заповнена.

Єдине, що в цьому переліку, – це самі кременчужани, повні дані про яких тепер лежатимуть на столі як місцевих злочинців, так і місцевих «політиків». І запитання тут одне: наскільки пересічним мешканцям така політична діяльність міськвиконкому з переписуванням їхніх телефонів потрібна взагалі?

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись