Новини з 1996 року

Командир військової частини А222 подякував педагогам 25 колегіуму за Дениса Карбана

Олександр Курилов 12 вересня 2016 18:30 3307 0

Нещодавно до Кременчуцького колегіуму №25 надійшов лист-подяка від командира військової частини А222, де служить наш колишній випускник Карбан Денис. Лист містить теплі слова вдячності за Дениса, що приємно зворушило увесь педагогічний колектив закладу. Документ містить такі слова:

Шановні педагоги Кременчуцького колегіуму №25! Щиро дякуємо Вам за виховання та навчання дійсного патріота й захисника нашої молодої і незалежної держави Карбана Дениса, який проходить службу в елітній частині Збройних Сил України – Окремому полку Президента України. За час проходження служби він проявив наполегливість та сумлінність при виконанні конституційного обов’язку із захисту Вітчизни, зразкову військову дисципліну, відмінну службу, вірність справі й традиціям нашого війська. Вірю, що відповідальна життєва позиція патріота України забезпечить йому і надалі пошану та вдячність людей, а Ви ще не раз пишатиметесь своїм випускником. Бажаю Вам щастя, успіхів у науковій праці. Хай Вам щастить.

Лист підписано командиром військової частини.

Дуже приємно отримувати такі подяки. Ми гордимося своїми випускниками й докладаємо для їхнього виховання максимум зусиль. Нам робити спільну справу – розбудовувати Велику Україну.

                              Лобан Т.А., заступник директора з ВР

Теги: подякаКременчужани в ЗСУ

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 781 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 929 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1285 0