Новини з 1996 року

Команда Малецького. ЗЛІВА - МАЙБУТНІЙ «МІНІСТР» КУЛЬТУРИ. СПРАВА – ОСВІТИ ТА МЕДИЦИНИ

Олександр Курилов 08 листопад 2015 13:33 2249 0

Репортеру «Програми плюс» Андрію Михайленку вдалося вчора дістати цікаві фотографії. Це одна з фотографій  з учорашнього зіткнення двох команд  у мери  Кременчука Віктора Калашника та Віталія Малецького.

На фото можна побачити трійцю людей – Андрія Редькіна зліва та Сергія Перепелятника – справа. Між обома - випускаючий редактор газети "Автограф".

Про що слід додати – Андрій та Сергій, які виступили  під час  зіткнення кандидатів  у цікавих ролях, перед фотокамерою з’явилися не просто так.

Натомість у випадку перемоги пана Малецького на виборах відомий диск-жокей  Андрій Редькін займе посаду міністра культури – заступника міського голови Кременчука з гуманітарних питань і керуватиме всіма закладами культури, клубами за місцем проживання для дітей, позашкільними таборами відпочинку й усією позашкільною освітою.

У свою чергу Сергій Перепелятник, людина достатньо відома у місті своєю діяльністю,  буде керувати 28-середніми школами, 46-а дошкільними закладами та 14-а медичними закладами нашого міста. Також він котролюватиме роботу соціальних служб, двох районних управлінь соціального захисту, включно з відділами субсидій і всіх міських територіальних центрів для пенсіонерів.

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись