Новини з 1996 року

Комісії по тарифам у Кременчуці ще немає, а половина висновків її роботи вже є

Олександр Курилов 29 жовтня 2017 12:57 629 0

Кременчужанам цього року, здається, пощастить з тарифами, підвищити які для мешканців Крюківського району з 1 листопада планує міський голова Віталій Малецький.

Бо за цим подорожчанням автоматично йде наступне. Другий етап, який планується мером нашого міста та ПАТ «Полтаваобленерго», - підвищити тарифи на тепло та гарячу воду вже для мешканців Автозаводського району, й орієнтовний термін цього подорожчання – з 1 грудня.

Для такого вже наші чиновники, які перед цим зламали увесь розподіл у постачанні тепла,  задіяли цікаву схему.

У ній громадянам різко нагадають, що є така річ як транспортування тепла, за яке люди платили й раніше. Однак винесення його за дужки оплати дозволяє різко збільшити для мешканців Кременчука тарифи.

Єдине питання тут – усе це буде можливим, якщо вдасться провести перше підвищення цін для КП «Теплоенерго» з 1-го листопада.

Однак цього разу «взути» кременчужан на гроші, здається, буде не так легко. Бо з іншого боку на заваді цьому різко став уряд.

І першу таку заяву від Гройсмана ми вже чули – підстав для підвищення тарифів немає.

Натомість учора світ побачила ще одна така ж заява від міністра енергетики Насалика.

Його точка зору така ж – підстав для підвищення тарифів у цьому опалювальному сезоні для населення немає.

«Інша справа, що органи місцевого самоврядування повинні відрегулювати цю систему, бо втрати в мережах складають 60 відсотків та більше. Це основна проблема, де втрачається тепло», - заявив міністр.

Далі ж залишається лише дочекатися приїзду урядової комісії, яка, здається, зробить те, чого ніхто не робив, – перевірить розрахунки подорожчання тепла та гарячої води в Кременчуці.

Якщо це вдасться й для початку представники комісії запитають, як так сталося, що постачанням тепла у Крюківському районі займаються 115 працівників, а штат підприємства, з якого рахується тариф, – 430 осіб, то, можливо, міську хвилю подорожчання й справді вдасться зупинити.

Однак наступним уже мають бути запитання до міського голови Кременчука.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись