Новини з 1996 року

Кольорові візерунки: в Кременчуці відкрилася душевна та позитивна виставка. ФОТО

Іона Харченко 14 червня 2019 18:00 856 0

Сьогодні, 14 червня, в Кременчуцькій галереї імені Наталії Юзефович, що знаходиться на вулиці Космічній, 9, відкрилася персональна виставка живопису місцевої художниці Юлії Ульянової «Кольорові візерунки».

 

 

Живопис викликає різні почуття та емоції, думки в душі та розумі людини. Роздивляючись твори живопису, ми вчимося пізнанню життя, розумінню і любові до навколишнього та людини.

 

 

Бажання творити гарячим полум’ям огортає душу митця. Кличе в невідоме, не дає спокою. Юлію Ульянову це бажання огортало ще з дитинства.

 

 

В експозиції представлено 65 робіт живопису майстрині, які вона написала в різні роки, починаючи з 2014 року і закінчуючи 2019. Це пейзажі, в яких легко вгадуються місцевості нашого міста, річки, та натюрморти. 

 

 

На заході також представлені й декоративні тарілки з розписом, на яких зображено Кременчук, Міський сад, кременчуцький фонтан.

 

 

На відкритті виставки Юлії Ульяновій вручили подяку за особистий внесок у розвиток сучасного мистецтва, високі досягнення в творчій діяльності, сприяння справі примноження творчих надбань українського народу та за активну участь у культурно-мистецьких заходах нашого  міста.

 

 

Виставка працюватиме до 9 липня. Тож усі бажаючі зможуть відвідати цей захід і насолодитися картинами кременчуцької художниці.

 

 

«Програма Плюс» поспілкувалася з кременчуцькою художницею Юлією Ульяновою та дізналася цікаву інформацію про її творчість.

 

 

Жінку творити картини надихнула потреба. Як вона сказала, творчість має якийсь вихід, і тому з дитинства було прагнення щось відобразити.

 

 

Юлія Ульянова займається мистецтвом з 16 років. Тобто досить багато. Адже наразі їй уже 61 рік.

 

 

Вона вже й не згадає, яка картина була першою, але це однозначно був живопис, а ще був мамин портрет, змальований із фотографії.

«Було дуже близько до оригіналу. Сподобалося мамі», – сказала майстриня.

 

 

Жінка не може точно сказати, скільки робіт, полотен зібралося в її «скарбничці». Тарілок було більше 200, а живописних полотен, мабуть, близько 400 точно є. Як розповіла Юлія Ульянова, саме натурні роботи вона дуже любить писати.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3410 0
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 108 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 301 0