Новини з 1996 року

Коломойський дивиться на тебе! На ПАТ "Укртатнафта" працівників беруть під відеоспостереження

Олександр Курилов 12 вересня 2018 17:26 7319 0

Адміністрація ПАТ «Укртатнафта» надалі більш активно контролюватиме дії працівників свого підприємства. Й для такого на нафтопереробному заводі запроваджується система відеонагляду.

До того ж відеонагляд за підлеглими буде особливим, повідомили «Програмі плюс» в адміністрації нафтопереробного.

Зокрема, мова йде про встановлення спеціальних камер – по дві на одну операторну, які записуватимуть не лише відео, але й звук: хто що сказав і на чию адресу.

Така новація, повідомляють на ПАТ «Укртатнафта», потрібна, аби контролювати дії працівників заводу в робочий час й особливо – під час аварійних ситуацій.

І мова тут про останню аварію на підприємстві, коли запалала стара піч на найбільшій заводській установці ЛК 6У та дії працівників у випадку пожежі.

Питання в цьому випадку одне: наскільки швидко й правильно реагували оператори?

А відповісти на нього без відео, яке б заодно фіксувало, чим саме на роботі займаються нафтопереробники, – неможливо.

Звісно, в адміністрації ПАТ «Укртатнафта» були й інші варіанти реагування – зокрема, все-таки замінювати старе обладнання, яке працює безперервно з 60 років минулого сторіччя.

Однак у цьому випадку вирішено, що дешевше буде встановити в кожну операторну по дві нові телекамери, ніж купувати для тієї ж ЛК 6У нову піч.

А вже за отриманими записами можна буде давати оцінку правильності дій персоналу й корегувати ці дії зменшенням премій.

Як повідомляється, перші кроки з цього приводу вже зроблено. Зокрема, під відеоконтроль взято чотири найбільш важливі технологічні установки й, вочевидь, відеоспостереження буде поширено на всі цехи підприємства.

Далі ж очікується, що новий метод контролю за підлеглими, які в робочий час мають бути під прицілом відеокамер або якщо є така потреба - підходити до пристрою стеження й повідомляти, що ось оператор Сидоров іде до вітру, також спростить життя начальників підрозділів нафтопереробного.

Останнім уже не буде потреби за хвилину до завершення робочого часу влітати в чоловічі та жіночі душові й дивитися, хто там уже миється без дотримання робочого графіка.

Натомість для такого теж, можливо, буде відео й слід так розуміти, що в нафтопереробників у цій справі все ще попереду.

Останнє, про що слід додати, – оця вся історія з відеонаглядом, яку сьогодні керівники НПЗ втілюють у життя, в Кременчуці вже була.

Абсолютно таке ж відеоспостереження свого часу запровадив на похоронному кременчуцькому підприємстві «СКРП» колишній його керівник Віталій Дедюрін.

І тоді, як пригадується, справді була цікава картина. Триповерхова будівля СКРП на вулиці Махорковій. На третьому поверсі, в спеціальній кімнаті свого кабінету сидить начальник похоронбюро й спостерігає, як за столами сидять його підлеглі. Однак тоді відео не давало звуку…

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 1041 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1487 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1924 0