Новини з 1996 року

Колишня дружина депутата Кременчуцької міськради напрасує садочкам білизну, а собі - понад 2 млн грн

Валерія Макряшина 24 лютого 2021 11:00 1219 0

Кременчуцькі дошкільні навчальні заклади вже обрали фірму, яка займатиметься протягом цього року пранням і прасуванням білизни, що належить садочкам. Обійшлися замовники без сюрпризів, уклавши договори з приватним підприємством, яке належить колишній дружині депутата Кременчуцької міської ради Дениса Терещенка. 

Щоправда, за рік діяльність підприємиці зазнала деяких метаморфоз, але водночас це ніяк не вплинуло на результат і на її прибутки.

Відповідно до інформації, яка оприлюднена на сайті публічних закупівель Prozorro, 19 місцевих дитячих садочків замовили послуги з прання, прасування і сухого чищення (в окремих випадках) у ПП "ВАЙТ ПРЕММІУМ".

 

 

Керівником підприємства (засновником і уповноваженою особою) є Лариса Білявська (зареєстрована за місцем проживання в приміському селі Максимівка). Лариса Білявська колись очолювала підприємства нинішнього депутата Кременчуцької міськради Дениса Терещенка та є його колишньою (офіційно) дружиною.

За свої послуги від дитячих садочків підприємиця отримає понад 2,3 млн грн. Додамо, що всі закупівлі проводилися за спрощеною процедурою, а суми угод, як бачите, допорогові, тобто не потребували проведення торгів, аукціону, простішою мовою — без змагань. 

 

 

Зазначимо, що раніше прасувала/обслуговувала дитсадочки також фірма Лариси Білявської, майже з однойменною назвою - ТОВ "ВАЙТ ПРЕМІУМ". Тепер же цим займатиметься фірма, яку Лариса Білявська разом ще з одним підприємцем зареєструвала лише 5 місяців тому. Примітно, що юридична адреса ПП "ВАЙТ ПРЕММІУМ" збігається з адресою Першої міської лікарні - вул. Лікаря Богаєвського, будинок 60/1.

Згідно з тендерним замовленням, фірма Лариси Білявської прасуватиме не тільки постільну білизну, а й ковдри байкові, дитячі іграшки та дитячі святкові костюми тощо. 

 

Замовлення одного з дитсадочків

 

Читайте також: У Кременчуці - майже депутатське прання дитячої білизни в дошкільних закладах. Коштує дорого

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1486 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1557 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1480 0