Новини з 1996 року

Колишнього молодшого інспектора Кременчуцької виправної колонії покарали за невчасно подану декларацію

Іона Харченко 13 березня 2019 11:20 424 0

Колишнього молодшого інспектора відділу охорони державної установи «Кременчуцька виправна колонія (№69)» визнали винним та покарали за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією. Сталося це завдяки вжитим заходам органів прокуратури Полтавської області.

Згідно з матеріалами справи, колишній молодший інспектор відділу охорони державної установи «Кременчуцька виправна колонія (№69)», який на даний час займає посаду поліцейського Кременчуцького міськрайонного відділу Управління поліції охорони в Полтавській області, будучи суб’єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», не подав декларацію після звільнення в передбачений законодавством строк. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене статтею 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю).

Правопорушника притягнули до адміністративної відповідальності та наклали адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Після набрання законної сили рішення суду, з метою встановлення причин і умов, які сприяли вчиненню правопорушення, прокуратурою вноситиметься .подання в порядку частини 3 статті 65 Закону України «Про запобігання корупції», для ініціювання призначення службового розслідування.

Робота на вказаному напрямку триває.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 493 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 617 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1113 0