Новини з 1996 року

Колишні кременчужани у Німеччині долучилися до проекту допомоги родинам учасників АТО

Олександр Курилов 15 липня 2018 10:31 1133 0

46 дітей з України – представники родин учасників АТО та рідні загиблих Героїв - десять днів перебували в Німеччині за програмою «10 днів без війни», й тричі приємно, що  в цій справі задіяні колишні жителі Кременчука, а тепер – жителі Бонна й громадяни ФРН.

Про те, що Україну в Німеччині не забувають, «Програмі плюс» розповіли наші мешканці.

«Проект стосувався діток і це не перший такий і все втілюють у життя волонтери Німеччини, які підтримують Україну. До нас приїхали 46 дітей. Це діти з родин учасників АТО, з різних регіонів України - з Житомира, Лисичанська й не тільки. Також приїхали вісім жінок – рідні загиблих Героїв АТО.

Усе організовано завдяки громадській організації Blau-Gelbes-Kreuz e.V (жовто-блакитний хрест), представники якої шукають спонсорів, уточнюють усі організаційні моменти й це не перша така акція», - розповідає колишня мешканка нашого міста Олена Мирна, яка теж долучилися до проекту.

Тож нинішня програма перебування дітей з України традиційно насичена.  

Цього разу діти були на найбільшій дитячій кіностудії, делегацію України приймав представник міста Кельн, грали в гольф,  були в соборі Кельна, в міському зоопарку, дивилися, як навчають  професіям, провели паті-бар.

Усе дуже серйозно: лікарі, харчування – до діточок з України ставилися дуже уважно й слід сказати, що у ФРН є велика українська діаспора», - зазначає кременчужанка.

Останнє – про учасників цього волонтерського руху - колишніх мешканок нашого міста.

Отже, Олена Мирна свій шлях починала з газети «Інформаційний бюлетень».

Марина Федорова, яка народилася в Кременчуці й тут вчилася, сьогодні є однією з впливових представниць іудейської громади Бонна.

Марина також є однією з ініціаторів встановлення пам’ятника праведникам у парку Миру в Кременчуці, на якому вибито 40 прізвищ рятівників  єврейського населення нашого міста під час Голокосту. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1226 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2224 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2841 0