Новини з 1996 року

Коли у Кременчуці почнуть опалювати житлові будинки в мерії не знають

Віктор Крук 10 жовтня 2016 16:35 889 0

Мер Кременчука сьогодні підписав розпорядження про початок опалювального періоду, проте у ньому зазначено, що теплоносій у житлові будинки поки подаватися не буде, а строки його подачі будуть визначені за окремим розпорядженням. Про це повідомляє офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради.

«У зв'язку зі зниженням температури зовнішнього повітря міський голова Віталій Малецький підписав розпорядження «Про початок опалювального періоду 2016-2017 років для лікувальних, дитячих дошкільних, шкільних та інших навчальних закладів».

Відповідно до нього Кременчуцька ТЕЦ ПАТ «Полтаваобленерго», ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», КП  мають  виконати подачу теплоносія в магістральні теплові мережі централізованого теплозабезпечення.

Кременчуцька філія ПАТ «Полтаваобленерго» і КП «Теплоенерго» з 11 жовтня мають розпочати подачу теплоносія лікувальним, дитячим дошкільним, шкільним та іншим навчальним закладам.

Для житлових будинків та інших споживачів із централізованим опаленням опалювальний період розпочнеться відповідно до окремого розпорядження», - йдеться у повідомленні прес-служби міськвиконкому.

 

 

Теги: Комунальні службиКомунальні послугиЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2601 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2611 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3843 0