Новини з 1996 року

Коли гроші бувають смішними? Відповідь - сьогодні у МПК. ФОТО

Едера Бедьо 31 березня 2016 15:16 815 0

Сьогодні, 31 березня, у Міському Палаці культури Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім.Т.Г.Шевченка покаже кримінальну комедію на 2 дії "Смішні гроші" за однойменним твором Рея Куні. Вистава відбудеться у рамках "Театральної весни-2016".

Це грубувата історія про те, як один невдаха в день свого народження абсолютно випадково став володарем фантастичної суми грошей. У результаті в спокійному і нудному англійському будинку розігралися не на жарт: традиційне застілля перетворилося в феєричне шоу з порятунку 750 тисяч фунтів. Для цього потрібно зробити чимало: замовити квитки в Барселону, викликати таксі, випровадити друзів, купити у товариша машину, виставити таксиста, дати хабар одному поліцейському, набрехати іншому, замість своєї дружини взяти з собою дружину іншого. І так далі, не зупиняючись і не пригальмовуючи, без антракту.

Постановка заслуженого артиста України Андрія Бакірова до краю заповнена смішними ситуаціями, каскадом обставин, що постійно змінюються та гострим сюжетом з елементами детективного жанру. На вас чекатиме суцільний нескінченний потік витівок, гегів і жартів!

Постановча група:

Постановка, художнє та музичне оформлення – заслужений артист України Андрій Бакіров;
Художник зі світла – В’ячеслав Василенко;
Звукорежисери – Анатолій Дубровін, Дмитро Джевага;
Виставу ведуть – Лідія Єлькіна, Анна Сорока.

Кількома днями раніше чернігівський колектив акторів уже виступив з цією постановкою у Світловодську та Комсомольську. А вдень провели казку-гру для дітей.

Початок вистави о 18:00.

Теги: Життя КременчукаКультура КременчукаАфіша Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись