Новини з 1996 року

Кожному кременчуцькому парку – по генеральному директору та головному бухгалтеру!

Віктор Крук 12 серпня 2016 15:55 1427 0

Міська влада взяла курс на створення комунальних закладів для обслуговування кожного окремого парку в Кременчуці. Минулого року такий комунальний заклад створили у парку Миру, тепер черга дійшла до парку у Крюкові.

На веб-порталі Кременчуцької міської ради сьогодні оприлюднений проект рішення «Про створення  комунального закладу культури  і  відпочинку  «Парк  Крюківський». Питання буде розглядатися на черговій сесії Кременчуцької міської ради 30-го серпня.

У додатках до проекту рішення - Статут нового комунального закладу і штатний розпис. Ним передбачені посади директора, головного бухгалтера, інженера, завідуючого господарством, 4-х робітників з благоустрою, 4-х двірників, 4-х сторожів та електрика. Всього – 18 штатних одиниць, утримання яких буде здійснюватися за рахунок міського бюджету. Досі територію парку прибирало і обслуговувало КП «Благоустрій Кременчука».

У проекті Статуту йдеться про те, що «комунальний заклад культури  і  відпочинку  «Парк  Крюківський» є юридичною особою, має власне найменування, відокремлене майно, самостійний баланс, рахунки в банківських установах, гербову печатку зі своєю назвою та кодом ЄДРПОУ, кутовий та інші штампи, бланки та інші реквізити».

Рішення про створення нового комунального закладу «Парк  Крюківський» обґрунтовують тим, що його загальна площа 6,27 га і він об’єднує, окрім парку Крюківського (ред. - Котлова), ще й сквер «Небесної Сотні» (0,44 га) та сквер «Юність» (0,89 га).

«Парк має величезне оздоровче, санітарно-гігієнічне, естетичне значення… Парк Крюківський може бути об’єктом природно-заповідного фонду України... Парк є культурно–дозвіллєвим об’єктом… створений з метою вдосконалення організації вільного часу, активного відпочинку, задоволення культурних запитів різноманітних груп населення, створення умов для відновлення фізичних, духовних сил,  спілкування людей у сфері дозвілля, виховання екологічної культури.  Парк повинен бути центром соціально-культурного розвитку населення у природному середовищі, що діє як функціонально-мобільна, рекреативно-педагогічна система і відповідає соціально значущим інтересам і потребам різноманітних груп населення та духовним пріоритетам суспільства», - йдеться в обґрунтуванні управління культури міськвиконкому до проекту рішення щодо створення нового комунального закладу.

Другим проектом рішення затверджується Комплексна програма утримання  та  розвитку КЗКВ «Парк Крюківський» на 2016 – 2020 роки і доручається фінансовому управлінню міськвиконкому передбачити її фінансування, починаючи з 01 жовтня поточного року. Отже, невдовзі в Кременчуці директорів комунальних закладів і підприємств стане більше.

Теги: парк Крюківський

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3565 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 114 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 307 0