Новини з 1996 року

Кожен 4 мешканець Полтавщини складатиме ЗНО у Кременуці

Андрій Рубан 23 березня 2016 16:28 645 0

Сьогодні відбулася прес-конференція директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка та головного освітянина Кременчука Геннадія Москалика.

Під час конференції вони повідоми, що цього року процедура ЗНО майже не відрізнятиметься від попереднього року.
У 2016 році в Полтавській області ЗНО проходитимуть близько 10 тисяч абітурієнтів, причому у них повинні бути сертифікати тільки 2016 року.

З них більше 2,5 тисяч абітурієнтів проходитимуть у Кременчуці, як у центрі освітнього округу. Тож у нашому місті тестуватимуть бажаючих з Комсомольська, Козельщини та Козельщинського і Кременчуцького районів.

У дні тестування навчальні заклади працюватимуть тільки для ЗНО. Учні за ці дні по суботах не навчатимуться, але програму наздоганятимуть в інші робочі дні.

У Кременчуці залучили близько 400 педагогів.

Українська мова та література є обов’язковими предметами для складання і тільки при позитивному результаті, абітурієнти вибиратимуть між математикою та історією України. Також додатково можна буде скласти ЗНО і з інших предметів. ЗНО у Кременчуці проходитиме в період з 5 травня по 25 червня.

Кременчужани зможуть взяти участь і у пробному тестуванні, щоб ознайомитися з процедурою ЗНО та перевірити свої знання. Завдання у пробному тестуванні відрізнятимуться за змістом, але за технічними характеристиками будуть такими ж, як і під час основного ЗНО.  Вартість такого випробування становитиме 111 гривень за кожен предмет, які повинні сплачувати самі абітурієнти. Пробне тестування проходитиме в період з 2 по 9 квітня.

Однією з відмінностей цього року буде відміна тестів поглибленого рівня.

Основною проблемою цього року став набір абітурієнтів. У Кременчуці цього року кількість бажаючих пройти ЗНО зменшилося на 100, а по Полтавські області - на1000 абітурієнтів.

Більше інформації можна отримати ТУТ.

 

Геннадій Москалик

Олександр Сидоренко

 

 

 

 

Теги: ЗНООсвіта Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись