Новини з 1996 року

Кого в Кременчуці шукають роботодавці?

Іона Харченко 19 лютого 2019 17:00 549 0

Наразі в Кременчуці актуальні 547 вакансій, які розміщені у 28 категоріях.

Як повідомляє кадровий портал з пошуку роботи, в нашому місті найменшим попитом користуються професії з галузі юриспруденції, культури, музики, шоу-бізнесу, страхування, нерухомості, топ-менджменту, медицини тощо. Мало вакансій можна побачити в категорії агробізнесу та ЗМІ.

Заробітна плата в цих категоріях варіюється від 4175 гривень (наприклад, черговий на пропускний пункт) до 9 тисяч гривень (медсестра, спеціаліст з епіляції, агроном).

Натомість у Кременчуці шукають: фотомодель, оператора call-центру, фахівця зі стягнення проблемної заборгованості, фахівця з оренди, продавця-консультанта, тренера.

Найчастіше потрібен досвід роботи від року, а то й двох, а ще вища освіта. Це залежить від складності виконання роботи. Деякі роботодавці готові взяти студентів. Крім заробітної плати, можливим є також зручний графік роботи та бонуси.

 

 

Найбільш потрібними в Кременчуці є робочі спеціальності. Цей факт нікого не здивує. Аналогічні оголошення можна побачити і в міському Центрі зайнятості.

Заробітна плата варіюється від 4 тисяч гривень (менеджер по роботі з клієнтами) до 25 тисяч гривень ( менеджер з продажу, водій вантажівки).

Для таких професій досвід роботи, який необхідно мати, становить від року до п’яти. Деякі роботодавці також готові взяти студента. Крім високої заробітної плати, можливим є зручний графік роботи, бонуси, соціальний пакет.

Найчастіше роботодавці шукають: інженера-конструктора, фахівця з якості, машиніста, пекаря, регіонального представника, торгового представника, мерчендайзера, водія, продавця, касира, адміністратора.

Такий попит можна зрозуміти, бо частина робітників виїхали за кордон, адже там більше платять. А в нас велику зарплату тільки обіцяють.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись