Новини з 1996 року

Кого Кременчук відряджатиме до Госпітальної ради Південного госпітального округу Полтавщини

Андрій Михайленко 25 квітня 2017 18:32 1232 0

Дана рада має координувати співпрацю та взаємодію медичних закладів Кременчука, Горішніх Плавнів, Кременчуцького, Глобинського, Козельщинського та Кобеляцького районів, які всі разом у рамках реформи медичної галузі віднесені до Південного госпітального округу Полтавської області.

Як відомо, 22 березня Кабмін затвердив склад госпітальних округів у Києві та 11 областях, у Полтавській зокрема.

Кременчук став центром Південного госпітального округу, до якого тепер відносяться медичні заклади Кременчука, Горішніх Плавнів, Глобинського, Кобеляцького, Козельщинського та Кременчуцького районів.

Читайте також: Кременчук стає центром Південного госпітального округу, але район хоче мати свій округ окремо

Окрім Південного округу, на території Полтавської області створюються також Західний, Північний та Східний госпітальні округи. 

У Південному окрузі, як і в інших, попередньо планується створити 4 лікарні інтенсивного лікування, 28 - планового лікування, 2 дитячі лікарні інтенсивного лікування і 3 - відновного лікування.

У таких умовах Кременчуцька міська рада на найближчій сесії, яка відбудеться 11 травня поточного року, має прийняти рішення "Про затвердження делегованих членів від м.Кременчука до Госпітальної ради Південного госпітального округу Полтавської області".

Згідно з пояснювальною запискою до проекту рішення, від м. Кременчука пропонується затвердити таких членів до Госпітальної ради Південного госпітального округу Полтавської області: 

- Усанова Ольга Петрівна – віце-мер, куратор медичної галузі м. Кременчука;

- Пелипенко Володимир Михайлович – перший віце-мер Кременчука;

- Середа Максим Володимирович – лікар-організатор вищої категорії, має досвід управлінської роботи понад 12 років, вивчав передові принципи реформування медицини в Польщі, Словенії;

- Сичов Віктор Анатолійович – магістр державного управління зі спеціальності «Державне управління у сфері охорони здоров’я», лікар-кардіохірург, має досвід роботи в клініках національного рівня;

- Бородянець Галина Вікторівна – лікар-організатор вищої категорії, стаж роботи на керівних посадах у медицині понад 10 років;

- Севастян Віктор Петрович – лікар-організатор вищої категорії, стаж роботи на керівних посадах у медицині понад 15 років;

- Прокопчук Ярослав Дмитрович – лікар-організатор вищої категорії, стаж роботи на керівних посадах у медицині понад 20 років;

- Зауральський Ростислав Валентинович – кандидат медичних наук, відомий лікар-волонтер, громадський діяч.

Слід вказати про те, що створюваний госпітальний округ не є окремим організаційно-правовим рівнем організації виконавчої влади, окремою юридичною особою чи суб’єктом господарювання і створюється на основі критеріїв, встановлених Порядком створення госпітальних округів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року № 932.

Для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров’я, а також щодо організації та функціонування медичної допомоги в госпітальному окрузі створюється Госпітальна рада.

Госпітальна рада є дорадчим органом, створеним учасниками госпітального округу. Засади, на яких діють члени Госпітальної ради, є добровільними.

Госпітальна рада утворюється за ініціативою відповідної обласної державної адміністрації.

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаМедицина Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 242 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 199 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 411 0