Новини з 1996 року

Кого кременчужани та мешканці району хочуть посадити в крісла Полтавської облради? Частина №3

Валерія Макряшина 28 жовтня 2020 12:15 781 0

Стало відомо, кому з кандидатів у депутати Полтавської облради й від яких політичних партій віддали свої голоси кременчужани. Міська територіальна виборча комісія оприлюднила протокол про підрахунок голосів виборців від  територіального виборчого округу № 7, до складу якого входить Кременчук. 

Свій вибір у бюлетені кандидатів до Полтавської облради зробили  53 757 мешканців у територіальному виборчому окрузі №7 (Кременчуцька міська громада Кременчуцького району Полтавської області: Автозаводський район (м.Кременчук) Крюківський район (м.Кременчук) с.Мала Кохнівка, с.Потоки, с.Придніпрянське, с.Соснівка).

Трохи більше 6% (3588 бюлетенів) у результаті були визнані недійсними, тобто вони або були неправильно заповнені, або навмисно зіпсовані.

На першому місці розташувалася Полтавська обласна організація політичної партії "За майбутнє" (10597 голосів). З цієї партії виборці виділили Ольгу Усанову (1718 голосів), яка відповідала за медицину й освіту в Кременчуці й була віцемером, та ще одного віцемера Руслана Проценка (1566 голосів), який за карантин встиг заробити "на організації різних заходів", яких, щоправда, не було, десятки тисяч гривень зарплатні. 

Друга у списку - Полтавська регіональна організація політичної партії "Опозиційна Платформа — За Життя" (8368 голосів). У ній найбільшу підтримку отримав підприємець Сергій Мазур (3077 голосів) та Геннадій Федотов (1280 голосів) — директор Кременчуцького кар’єроуправління "Кварц".

Далі в списку — Полтавська обласна організація політичної партії "Слуга народу", за яку проголосували 6508 громадян.

Там найбільше "балів" отримала приватний підприємець та дружина кандидата в мери від "слуг" Сергія Порчиряна (який не пройшов і не увійшов навіть у трійку) — Юлія  Цибульська (1398 голосів). 

На четверте місце виборці своїм плюсиком чи галочкою в бюлетені поставили Полтавську обласну організацію політичної партії "Батьківщина" (6322 голоси). З цієї партії найбільше голосів отримав барин Ревівки, блогер, будівельник та "хімік" — Денис Терещенко (1493 голоси).

 

Читайте також: Кременчужани обрали: відомо, яку партію хочуть бачити в міській раді жителі різних округів. Частина №1

 

Звісно, не всі оприлюднені вище прізвища увійдуть у оновлений склад Полтавської обласної ради, бо округів не один і не два й там свої кандидати, з приблизно аналогічною кількістю голосів. Остаточний список буде оприлюднений згодом, але "настрої" громадян з округу №7 ми побачили - жити по-новому мало хто з них хоче

 

Читайте також: Кому з кандидатів у депутати до Кременчуцької райради віддали свої симпатії громадяни? Частина №2

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 101 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 525 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 657 0